AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Formula 1
 Formula 1'in En İyi 5'i Kim? F1'in En İyileri Kim?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 6

Generalll
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1334

İletim - 23/08/2005 :  20:49:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Gelmiş geçmiş en iyi pilot aytron senna'dır...Bunlar yanından bile geçmez schumi bile...(İlk şampiyonuğunu senna öldüğü sene aldı yoksa alamayacaktı)...Schumi ble itiraf etti bunu...Sonuçta 2 efsane var senna schumi ama hangisi iyi derseniz kesinlikle senna...
Sayfanın En Üstüne Git

ceberruh
Seçkin Üye

Turkey
İleti 640

İletim - 23/08/2005 :  20:54:39  Bilgileri Göster  ceberruh'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  ceberruh için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Generalll'e katılıyorum, Aytron Senna benim için gerçekten bir efsane. Geçirdiği kazayı bile hala hatırlıyorum. Ama hayat birilerini alırken yerine başkalarını koyuyor ve şu anda bana göre f1 deki en iyi ve tecrübeli pilot Schumaher.

BIRAK BENİM HAYATIM BANA KALSIN, BENİ BENİMLE BAŞBAŞA BIRAK SEN YOLUNA DEVAM ET. SEN BENİ DÜŞÜNMEYİ DÜN BIRAKTIN ZATEN....
Sayfanın En Üstüne Git

DharkjuNs
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1037

İletim - 23/08/2005 :  22:31:28  Bilgileri Göster  DharkjuNs'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
1)FERNANDO ALONSO
2)KİMİ RAİKKONEN
3)JUAN PAPLO MONTOYA
4)MICHELLA SCHUMACHER
5)FİSİCELLA

Yunus YILMAZ (19/07/2005)

Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 24/08/2005 :  22:48:37  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Aragorn da aynı benim gibi düşünüyo.Ama bu benim şimdiki düşüncem Generall in dediği ayrton senna tabiki bunlardan daha iyidir ama ben şimdiden bahsettim.Aytron Senna gelmiş geçmiş en iyi pilot.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

mserkank
Üye

Turkey
İleti 32

İletim - 25/08/2005 :  02:19:23  Bilgileri Göster  mserkank'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
KİMİ RAİKKONEN
J.BUTTON
FERNANDO ALONSO
JUAN PAPLO MONTOYA
FİSİCELLA
NİYE BUTTON DİYORUM ALTINDAKİ ARABA MERCEDES YADA RENAULT EN İYİLERDEN BİRİ OLURDU

UYKUM FİRARİ GECEM FİRARİ BEN FİRARİ BU SAATTE
mserkana@msn.com
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 6 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000