AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Genel Tartışmalar
 Mame 32 Plus Emulatörü Nasıl Çalışır?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

caglarohonour
Üye

İleti 2

İletim - 14/01/2007 :  18:34:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
niye kimse yardım etmiyor anlamadım bu saitede kimase yok mu dort tane ayrı emulator indirdim yine de calısmıyor daha ne yapmak lazım anlamadım ayrı kucuk bi puf noktası mı var atladıgım biri yardım etsinnnnnnnn.......
Sayfanın En Üstüne Git

byozan
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 08/12/2007 :  11:45:57  Bilgileri Göster  byozan için bir AOL İletisi Gönder  byozan için bir ICQ İletisi Gönder  byozan'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  byozan için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ben de naıl calışır bilmiyom yardım edermisiniz
Sayfanın En Üstüne Git

scorpionfa
Seçkin Üye

Turkey
İleti 585

İletim - 08/12/2007 :  17:37:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Her mame sürümü her rom u görmez.
Elinizdeki mame sürümünü oyunlarınızı görmesi için ayarlamak istiyorsanız. Bios denen romları tanıtıcı dosyaları indirmelisiniz.
Mame yi açtıktan sonra ayarlar kısmından rom klasörünü seçin. Örneğin mame yi C: sürücüsüne kurup d: sürücüsünden rom ları çalıştırmanız icap edebilir.
En basit yolu rom ları mame yi kurduğunuz yerdeki rom klasörüne atın.
Bios ları bulmak yüklemek sorun olur diyorsanız, internette bios u içinde bulunan hazır mame sürümleri var. Bunları kullanmanız tavsiye edilir. Zipten çıkardığı zaman ortalama 130 mb tutan bi sürüm var mesela, tavsiye ederim.

Biraz zahmet edinde yukarıda belirtilen emülasyontürkiye web adresinde bi gezinin adamlar sırf bununla uğraşıyor.

HL2 Stats:
http://hl2mp.tsgk.com/index.php?mode=playerinfo&player=405730

TF2 Stats:
http://steamcommunity.com/id/scorpionfa/stats/TF2
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000