AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Hitman
 Hitman Codename 47 Bölüm Geçme Çözümleri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

DooMSworD
Üye

İleti 24

İletim - 23/08/2005 :  15:23:58  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler bence o çok kolay bi görev (tabi bi orduyu gebertmeniz hariç :D) valla ben para dolu çantanın içine galiba bomba yerleştiriyoruz ve adam kaçarken bombanın kumandası var ona basıp bomba patlıyor ve ivan tahtalı köyü boyluyor :D

ARTIK HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLAMAZ
Sayfanın En Üstüne Git

Mr.Burns
Üye

Turkey
İleti 52

İletim - 23/08/2005 :  20:07:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
DooMSworD tarafından yazılan:

beyler bence o çok kolay bi görev (tabi bi orduyu gebertmeniz hariç :D) valla ben para dolu çantanın içine galiba bomba yerleştiriyoruz ve adam kaçarken bombanın kumandası var ona basıp bomba patlıyor ve ivan tahtalı köyü boyluyor :D

Ne bombası Gps aleti var benim bildiğim :) Madem geberticez niye silahla gebertmiyoz :) Bence kolay olmasına rağmen kıl tek kelimeyle :) Hem cümlelerine dikkat et "galiba" sözcüğünü kullanıyosun yani o kadar çok emin değilsin :)

beginner C/C++ programmer
Sayfanın En Üstüne Git

wolverine
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1359

İletim - 24/08/2005 :  15:28:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bak oyunu daha şimdi 2.kez bitirdim o bölümd de takılmadım sen ne yapıyorsunda takılıyorsun cesetleri kaldıracan birinin kıyafetini girip onu bekleyecen sen onu kapıda bekliyormusun yoksa saklanıyormusun beklemen lazım çünkü onu o gelince zaten 47 ile konuşuyor demo giriyo ve bitiyo amaa ondan sonraki bölümü oynamayı hiç istemezsin bu arada şu save dosyası tüm bölümleri bitmiş var ama sana nasıl gönderebilirim dosyayı e-mail hesabına aktarmayı biliyorsan söyle göndereyim

Bazıları büyük doğar,bazıları büyüklüğü kazanır,bazılarınada büyüklük yakıştırılır

İkbal devrinde sahip olmadığın meziyetlerden dolayı övenler, Güç devrinde sahip olmadığın günahlarla suçlyacaklarından şüphe etme...

Biz türklerin viyana'ya kadar gitmesinin nedeni haçlılara iade-i ziyaretdendir
Sayfanın En Üstüne Git

Mr.Burns
Üye

Turkey
İleti 52

İletim - 24/08/2005 :  18:07:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
wolverine tarafından yazılan:

bak oyunu daha şimdi 2.kez bitirdim o bölümd de takılmadım sen ne yapıyorsunda takılıyorsun cesetleri kaldıracan birinin kıyafetini girip onu bekleyecen sen onu kapıda bekliyormusun yoksa saklanıyormusun beklemen lazım çünkü onu o gelince zaten 47 ile konuşuyor demo giriyo ve bitiyo amaa ondan sonraki bölümü oynamayı hiç istemezsin bu arada şu save dosyası tüm bölümleri bitmiş var ama sana nasıl gönderebilirim dosyayı e-mail hesabına aktarmayı biliyorsan söyle göndereyim

Merhaba wolwerine.Şimdi eğer Hotmail üzerinden yollarsan şayet; Send'in bulunduğu yerde Attack var ona tıklayınca Attack Fİle var.Ondan sonrası kolay zaten :)

Şayet Yahoo'dan göndereceksen mesaj gönderme yerinden Dosyaları Ekle diye biryer var konu ile başlık çubuğu arasında,Yine gerisini yaparsın :)

Hadi görüşmek üzere(bu arada ben "Kimo Bo Kastekniv" yaparak tüm bölümleri açmıştım :)(yani gönderme istersen daha önceki mesajımda belirtmiştim :)

beginner C/C++ programmer
Sayfanın En Üstüne Git

DooMSworD
Üye

İleti 24

İletim - 25/08/2005 :  10:46:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
Mr.Burns tarafından yazılan:

alıntı:
DooMSworD tarafından yazılan:

Ne bombası Gps aleti var benim bildiğim :) Madem geberticez niye silahla gebertmiyoz :) Bence kolay olmasına rağmen kıl tek kelimeyle :) Hem cümlelerine dikkat et "galiba" sözcüğünü kullanıyosun yani o kadar çok emin değilsin :)

Haklı olabilirsin :) çünkü o gün balıma geldi ve çok basit bir şekilde bitirdim oyunu :D

ARTIK HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLAMAZ
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.08 Snitz Forums 2000