AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 Hilesiz Oyun
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 6

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 19/08/2005 :  10:10:52  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
ozzzy tarafından yazılan:

Başka hile yapan yok herhalde. Baksana hiç ses çıkmıyor. Yalancılar sizi....

Ben hile kullanıyorum,hatta hile yapmadanda duramıyorum herkes kullanıyodur ama bence bazıları söylemiyo.Ben en çok jumpjet kullanıyorum görevlere giderken veya görevi aldıktan sonra gidiceğim yere giderken onla gidiyorum böylece çok pratik ve hızlı oluyo ama iniş biraz riskli olduğu için iyice yükselip paraşütle atlıyorum.Hesoyam kullanmıyorum bence asıl hile o dur, belki bir kaç kez kullanmışımdırBu yüzden ölüp tekrar hastaneden başlıyorum.ROCKETMAN de kullanıyorum kısa mesafeye gitmek için kolaylık sağlıyo.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

djocny
Üye

Turkey
İleti 642

İletim - 19/08/2005 :  11:08:36  Bilgileri Göster  djocny'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ben heryer için rocketman kullaniorum ama artık gerek kalmadı hilesini yazmaya oyun bitti ve bi bölümde askeriyeden onu çalioz çalıncada bize werio
Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 19/08/2005 :  12:22:39  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ama onu almak için uçak mezarlığına gitmemiz lazım oraya gitmek yerine ROCKETMAN yazıp alabilirsin.Ama yinede sen bilirsin.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

carl
Üye

Turkey
İleti 88

İletim - 19/08/2005 :  13:09:54  Bilgileri Göster  carl için bir AOL İletisi Gönder  carl için bir ICQ İletisi Gönder  carl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  carl için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
hilesiz bitirebilen birini tanıom. ben de deniycem hilesiz geçmeyi

her yere imza atmam kardeş mürekkep getirirsen parmak basarım
Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 19/08/2005 :  13:22:58  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben sadece ikinci adayı açana kadar hiç hile kullanmadım çünkü hileleri bilmiyodum.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 6 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000