AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 Hilesiz Oyun
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 6

ozzzy
Seçkin Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 02/08/2005 :  11:29:13  Bilgileri Göster  ozzzy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben bu oyunu hilesiz bitirebildim diyen var mı?

ozzzy was here...!

ozzzy
Seçkin Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 02/08/2005 :  13:02:07  Bilgileri Göster  ozzzy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben hilesiz bitirebileceğimi hiç sanmıyorum. En çok yaptığım hile ise araçla bir yerden gelirken veya birini takip ederken HESOYAM yazmak. Bunu araç içindeyken yazarsanız aracınızı da yeniliyor yani hasarsız duruma getiriyor. (Uzun takiplerde çok gerekli mutlaka deneyin...)

ozzzy was here...!
Sayfanın En Üstüne Git

carl
Üye

Turkey
İleti 88

İletim - 02/08/2005 :  15:04:17  Bilgileri Göster  carl için bir AOL İletisi Gönder  carl için bir ICQ İletisi Gönder  carl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  carl için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
1)üst üste iki mesaj yazma.
2)bir mesajda söyleyeceklerinin hepsini yaz,
üyeliğin iptal edilir
yuh kardeş bugün 5 saat burda mı kaldın

her yere imza atmam kardeş mürekkep getirirsen parmak basarım
Sayfanın En Üstüne Git

DevilCezar
Üye

Turkey
İleti 109

İletim - 02/08/2005 :  15:47:35  Bilgileri Göster  DevilCezar'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
vallahi ben bir an bile hile yapmadan durmadım sürekli hile yaptım hile yapmadan bitiren varsa helal olsun...

***DEVİL***
Sayfanın En Üstüne Git

ozzzy
Seçkin Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 02/08/2005 :  16:25:39  Bilgileri Göster  ozzzy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Yeni üye olduğum için henüz kuralları tam olarak bilemiyorum. Ama kötü niyetle yapmadım bunu.Aklıma geldikçe yazabilirim diye düşündüm.
Hile konusuna gelince, oyunu bitirdikten sonra bir kez de hile yapmadan bitirmeye çalışacağım bakalım becerebilecek miyim? Sanıyorum her görevin bir sırası var. Karışık görev alınca bazı yerlerde zorlanıyorsunuz. Özellikle bir bölümde yüzmeyi iyi bilmediğiniz için size görev verilmiyor. Kapasitenizi arttırmak için denizde durmadan yüzmeye başlıyorsuuz buda oyunda size zaman kaybettiriyor,bu bana oldukça saçma gelmişti.

ozzzy was here...!
Sayfanın En Üstüne Git

carl
Üye

Turkey
İleti 88

İletim - 02/08/2005 :  18:08:06  Bilgileri Göster  carl için bir AOL İletisi Gönder  carl için bir ICQ İletisi Gönder  carl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  carl için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ben sana söyleyeyim ozzzy , bence ard arda yazdığın mesajlardan birini sil,asıl konuya gelince,ben de hile yapmadan duramam,ama ilk 3 bölümü 1 hile yaparak geçtim,kjkszpj.
bide sen üye olurken ''Kayıt Kuralları ve Politikası Anlaşması ''
bölümünü okudun mu

her yere imza atmam kardeş mürekkep getirirsen parmak basarım
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 6 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000