AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Futbol
 FB'mi GS'mi en çok kim kazandı??tabiki...
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 9

salimayata
Üye

İleti 24

İletim - 17/07/2005 :  09:08:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
tabiki GS 7-0'ı unutmamak lazım.1925 FB'lilerin korkulu günü.Biz sadece 7 kişi ile oyunadık.kırmızı karttan 4 kişi çıktı.

HERO
Üye

Turkey
İleti 269

İletim - 17/07/2005 :  09:29:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
salimayata arkadaşım.geçmiş konulara biraz baksan böyle birçok konu açıldığının ve sonun nereye vardığını görürsün...dönüp dolaşıp 6-0 5-1 yok 7-0 tartışmalarına geliyoz.sen geçmişte ister 6-0 yen ister 7-0 ister 10-0 ne değişcekki...Geleceğe düşünmekte fayda var.Ya da bırakın siz düşünmeyin.Bunu düşünmekle sorumle kişiler düşünsün.Hem de 4 tane kırmızı kart yemek bir maazeret değil bir hatadır.

No Job No Money No School No Girl NO PROBLEM!!!
Sayfanın En Üstüne Git

salimayata
Üye

İleti 24

İletim - 17/07/2005 :  10:19:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
walla haklısın ama sen hangi takımlısın hero arkadaşım?
Sayfanın En Üstüne Git

|KRONDOR|
Editör

Turkey
İleti 8269

İletim - 17/07/2005 :  13:12:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bunlar için takımların tarihlerini incelemek lazım. Senceyle, benceyle kesin sonuca ulaşılmaz. Ayrıca bu tarz "benim babam senin babanı döver, hatta annem bile döver" mantığındaki konular kilitleniyor. Daha farklı, daha yararlı konular açmanız temennisiyle, konuyu kilitliyorum.

Alper & Soner ERGÜL
Editör
asergul@oyunsitesi.com
Sayfanın En Üstüne Git

thakki1
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1577

İletim - 17/07/2005 :  14:54:57  Bilgileri Göster  thakki1 için bir ICQ İletisi Gönder  thakki1'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
krocanlar kusura bakmayın konuyu açtım, bu tarz olaylara karşı olmama rağmen artık ağzı olanın konuşmasından sıkıldım, selim ayata aç gözlerinide iyi oku, birşeyi biliyorsan yaz bilmiyorsan konuşma, ondan bundan duyduğun yarım yamalak şeyleri yazacağına biraz araştırma yap ve onlardan örnek ver, bahsini ettiğin olay şu şekilde olmuştur

1911-1912 SEZONUNDA YAŞANMIŞTIR. 12 ŞUBAT 1911 GÜNÜ UNİON CLUB SAHASINDA YAPILACAK OLAN MAÇ İÇİN , AŞIRI LODOS NEDENİYLE BAZI GS Lİ FUTBOLCULAR KARŞI TARAFA GEÇEMEZLER, 11 KİŞİLİK TAKIMI TAMAMLAYAMAYAN GS MAÇA ANCAK 7 KİŞİ ÇIKABİLMİŞTİR. İNANILMAZ BİR İNANÇLA MÜCADELE EDEN BU 7 KİŞİ FENERBAHÇEYİ KENDİ SAHASINDA 7-0 YENMİŞTİR. FB NİN KALECİSİ ALİ SAİD BU MAÇTA SAKATLANIP ÇIKINCA , FB’ DE 10 KİŞİ KALMIŞ VE O ZAMAN FUTBOLDA ADAM DEĞİŞTİRME OLMADIĞINDAN FUTBOLCULAR GOL YEDİKÇE DEĞİŞEREK KALEYE GEÇMİŞLERDİR. BİR DİĞER HUSUS FB İLE GS IN OYNADIKLARI 3. MAÇTIR, FB GS YE KARŞI İLK GALİBİYETİNİ ANCAK 4 OCAK 1914 TE ALMIŞTIR ONDAN SONRASINDADA VERECEĞİM LİNKTEN NEYİN NE OLDUĞUNU GÖREBİLİRSİN,

http://www.turkfutbolu.net/fenerbahce/fbgsmac.htm

ŞİMDİ BU KONUYU KASITLI OLARAK KİLİTLEMİYORUM, HAKARET ETMEDİĞİNİZ SÜRECE TAKIM TARTIŞMALARINI BURADAN YAPALIM, HAKARET EDENLERİN ÜYELİKLERİ SİLİNECEK YENİ NİCKLE GELMELERİ HALİNDEDE AYNI İŞLEM UYGULANACAKTIR, AYNI ŞEKİLDE TAKIM TARTIŞMALARI İÇİN AÇILAN DİĞER BAŞLIKLARDA TARAFIMDAN YA SİLİNECEK YADA KİTLENECEKTİR...

KIBRIS TÜRKTÜR TÜRK KALACAK, DENKTAŞIN YANINDAYIZ,
MÜNGKE TENGRİYİN KÜÇÜDÜR! KIBRIS TÜRKÜNDÜR

ÇİNDE KIRKBİR ÇERİYLE İHTİLAL YAPAN KİMDİ
PEKİ O USLANMAZ KAN HANGİ BEDENDE ŞİMDİ
ŞÜKÜR Kİ BİZDE TANRIM...

GÖKTE TANRI YERDE BİZ..
YERLE GÖK ARASINDA DİZ KIRIP YURT SALAN BİZ...
TAŞ KIRILIR TUNÇ ERİR!
FAKAT TÜRKLÜK EBEDİDİR...
Sayfanın En Üstüne Git

|KRONDOR|
Editör

Turkey
İleti 8269

İletim - 17/07/2005 :  15:06:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Peki hocam, arkandayız

Alper & Soner ERGÜL
Editör
asergul@oyunsitesi.com