AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 NBA ve Diğer Basketbol Oyunları
 NBA Live 2005 Ltf cevaplayın
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 9

hiphopçı
Üye

İleti 23

İletim - 15/11/2004 :  12:29:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
can canın bak şimdi sen o dosyayı noepad la açtınya o mertin yazdığı şeyleri oraya kopyalayon.ok.ondan sonra sen hangi klavyeyi kullanıyosan onon dosyasına girip mertin dedeiklerini yapıyon.ondan sonra oyunda 7 ye basınca topu atıyo.sende doğru zamanlama yaparsan smaç tuşuyla şakkadanak oturtuyon.okey.istersen bunu 8 tuşuyalada yapabilirsin.bide arkadaşlara şu takla atma olayından bahsediyim.bunu yapmak için ilk başta alley-oop tuşlarından birine basın sonra pump trick ve 2.ci dunk modifier tuşuna basılı tutarak ileri tuşuna basın ve takla açtıktan sonra istediğiniz bir smaç tuşuna basın.ok.
Sayfanın En Üstüne Git

TommyVercetti
Üye

Turkey
İleti 53

İletim - 15/11/2004 :  18:28:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya da göndermeyin özrdilerim hat kapanmış burada açıklarsanız sevinirim

"İlk başlarda <<Tommy Vercettimi>>diyordu Sonny Forelli ama işte Lance il sonunu gördü"
Sayfanın En Üstüne Git

TommyVercetti
Üye

Turkey
İleti 53

İletim - 15/11/2004 :  19:29:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
şut / şut+dunk modifier bu iki defa bacak arası (yarışmada kesinlikle 50 puan alıyorsunuz)
maç içinde smaç için kullandığınız tuş / ribaund-blok tuşu + dunk modifier herkesin istediği kolu potaya sokma
pas / pas ters bacak arası 47-48 alabilirsiniz
smaç / şut + dm topu arkasından geçirip vuruyor
şut / smaç + dm
smaç / pas + dm normal bacak arası
şut / şut+dunk modifier bu iki defa bacak arası (yarışmada kesinlikle 50 puan alıyorsunuz)
maç içinde smaç için kullandığınız tuş / ribaund-blok tuşu + dunk modifier herkesin istediği kolu potaya sokma
pas / pas ters bacak arası 47-48 alabilirsiniz
smaç / şut + dm topu arkasından geçirip vuruyor
şut / smaç + dm
smaç / pas + dm normal bacak arası

topu potaya atıyoruz takla atıyoruz bitiriş bize kalmış bacak arası veya gözümüz kapalı (Dee Brown)

Smaç sırası bize geldiğinde vakit kaybetmeden ortasahaya gelelim. 8 tuşu ile (klavyede ayarladıktan sonra) topu havaya atıyoruz. 1 - 1.5 saniye bekledikten sonra şut + DB ile takla atıyoruz sonarada steal + DB tuşu ile gözümüz kapalı bitiriyoruz. Steal yerine Pas tuşunu kullanırsak tek bacak arası yapıyor. Ribaunt tuşu ise çift bacak arası yapıyor. Kolay Gele....

"İlk başlarda <<Tommy Vercettimi>>diyordu Sonny Forelli ama işte Lance il sonunu gördü"
Sayfanın En Üstüne Git

NoD0ubT
Seçkin Üye

Turkey
İleti 785

İletim - 17/11/2004 :  22:30:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bütün yardımlarınız için teşekkür ederim. Artık ben de alley-oop yapabiliyorum. Hiphopçı verdiğin smaç tarifleri için de sağol. Ben de size herhangi bir konuda sorununuz olduğu takdirde yardımcı olmaya çalışırım. Herkeses bol dunk'lı NBA oyunları. [8)
Sayfanın En Üstüne Git

hiphopçı
Üye

İleti 23

İletim - 18/11/2004 :  20:47:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
önemli deeğil de ya ben bi analog kol aldım ama yine de 360 ve 720 derece dönemiyorum lütfen bilen varsa yazsın.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 9 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000