AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Konsol
 Konsol mu Bilgisayar mı? Hangisi Yener?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 17

tolgaayvali
Seçkin Üye

Turkey
İleti 461

İletim - 16/07/2003 :  12:59:26  Bilgileri Göster  tolgaayvali için bir ICQ İletisi Gönder  tolgaayvali'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  tolgaayvali için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ben hala bilgisayar iyi diyorum neden? derseniz
teklonoji çok hızlı gelişiyor
bilgisayarlarda buna ayak uydurmak kolay ama konsollarda tamamiyle değiştirmen gerekiyor yani kolayca eskiyebiliyor

Herkes için herşey için
...saygılarımla...
........HTA.........
Sayfanın En Üstüne Git

ysf
Üye

İleti 157

İletim - 17/07/2003 :  22:27:06  Bilgileri Göster  ysf'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
konsolun en büyük kötülüğü ram ekran kartı işlemci gibi parçeları olmadığından eskidimi işi bitiyor.
Sayfanın En Üstüne Git

Milamber
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1412

İletim - 19/07/2003 :  01:27:27  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
eh bir mesajda ben atayım
bir kere hangisini alacaksanız bir öncelik belirlemeniz gerekmekte amacınız sadece oyun oynamakmı olacak yoksa oyun oynamanın yanında çeşitli aktivitelerdede bulunacaksınız (intenette programs fln ..)
eğer amacınız sadece oyun oynamaksa ps2 almanız daha doğrudur oyunlarının bazıları o kadar kalitelidirki başından kalkamazsınız bilgisayardaki yükleme gib yok sistem uymaması gibi sorunlar karşınıza pek çıkmaz
ama eğer ikinci seçenek için düşünüyorsanız o zaman bilgisayar almalısınızdır
Sayfanın En Üstüne Git

tolgaayvali
Seçkin Üye

Turkey
İleti 461

İletim - 19/07/2003 :  09:14:39  Bilgileri Göster  tolgaayvali için bir ICQ İletisi Gönder  tolgaayvali'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  tolgaayvali için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
sanırım ps2 leri ek cihazlarla internete bağlanıyorsun , klavye , fare takabiliyorsun , vcd izliyorsun ,...
ama programcılık yapamıyorsun.
yani tek seçenek yok ama ek modülleride para
Ps2 lerinde satabilmesi için ek özellikleri olması lazım.

Herkes için herşey için
...saygılarımla...
........HTA.........
Sayfanın En Üstüne Git

hileci
Üye

Turkey
İleti 32

İletim - 01/08/2003 :  10:54:11  Bilgileri Göster  hileci için bir AOL İletisi Gönder  hileci için bir ICQ İletisi Gönder  hileci için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ne derseniz deyin konsol daha iyi

gökhan sıla
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 17 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000