AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Futbol
 Trabzonspor Tarih Yazdı
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

Rappier
Seçkin Üye

İleti 1848

İletim - 26/08/2004 :  00:33:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Kazanılan her maçtan sonra süper spikerlerimizin yaptığı bu ve buna benzer yorumların hastasıyımdır... Bundan dolayı konu başlığını böyle yazma ihtiyacı hissettim kimse alınmasın.

Trabzonspor'un bir taraftarı olarak bugünkü maç hakkında birkaç yorum yapmak istedim. Öncelikle TS'un tarihindeki en önemli maçında böyle oynaması beni çok rahatsız etti. Tarihinde ilk defa Şampiyonlar ligine kalacaksın ve ilk maçı süper bir skorla 1-2 kazanmışsın... Alınan sonuç tam bir fiyasko.

Yerlere göklere sığdırılamayan Gökdeniz neydi öyle... Onun oynadığının on katı futbol oynayacak binlerce değer vardır bu ülkede ama hadi neyse... Takımın genelindede bir rahatsızlık, bir tedirginlik??

Türkiyenin en hazır takımı gibi gözüken TS daha kupaya giremeden elendiyse diğer takımlarımızın hiç şansı olmaz herhalde...

Bu arada bana sorarsanız ülkemdeki futbolculara peşin para vermeyeceksin... adamlar parayı alınca futbol oynamayı unutuyorlar....

Milamber
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1412

İletim - 26/08/2004 :  20:53:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya çok üzüldüm trabzona girmesini çok istiyordum maddi ve manevi anlamda takıma çok katkısı olurdu uefa pek bir şey yapacaklarını sanmıyorum ama hiç belli olmaz
Sayfanın En Üstüne Git

Fisher_Sam
Üye

Turkey
İleti 99

İletim - 26/08/2004 :  23:36:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Böyle olacağı belliydi bence. Futboldaki "Atamayana atarlar." sözü bir kez daha kanıtlandı.Kiev de 4-5 farkla bitecek maçı sen 2-1 alıp gelirsen burda da sahaya gol yemiyeyim diye çıkarsan sonun böyle olur. Türk futbolu için büyük kayıp...

nokta kadar menfaat için virgül kadar egilme
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000