AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA'da Her Şeyi Gösteren Haritalar!
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

Regata
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 29/06/2004 :  22:30:32  Bilgileri Göster  Regata için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyundaki Satın Alabileceğiniz Yerler,Suygun Yapabileceğiniz Yerler,Jump Noktaları,Rampa Noktaları ve en önemlisi gizli Paketler. GTA Her Şeyi Gösteren Haritalar! UNUTMAYIN BUNLAR OLMADAN OYUNU BİTİREMEZSİNİZ!!!
www.geocities.com/zincirr/gta/gta.html

€®H@N

bomkonger
Seçkin Üye

Zambia
İleti 531

İletim - 30/06/2004 :  19:25:10  Bilgileri Göster  bomkonger için bir ICQ İletisi Gönder  bomkonger'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  bomkonger için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu konu gta bölümünde vardı.
Sayfanın En Üstüne Git

memo_z
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 21/07/2004 :  03:57:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yaa beyler vice city'nin bende herşeyi gösteren haritası var. bi de dükkan soyma yerleri var , ama ben dükkan nasıl soyuluyo bilmiyorumbilen varsa bana bi söyleyin.

Made in memo_z
Sayfanın En Üstüne Git

Director
Üye

Turkey
İleti 59

İletim - 21/07/2004 :  09:54:20  Bilgileri Göster  Director'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
dükkan soymak için (bence)magnumu kullanarak otomatik nişan al ama 3 yıdız olduğunda adamı vur ve git.3 yıldız olduğunda hem daha fazla para vermiyor hem de polisler seni silahlarıyla hallediyorlar.bide bir dükkan soydunmu 1000$ kazanıyorsun.
Sayfanın En Üstüne Git

Artist
Üye

Turkey
İleti 338

İletim - 23/07/2004 :  11:47:00  Bilgileri Göster  Artist'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Zaten oyunda 5 kere dükkan soyman gerek.

Msn Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!

Sayfanın En Üstüne Git

Director
Üye

Turkey
İleti 59

İletim - 23/07/2004 :  11:57:44  Bilgileri Göster  Director'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
5 kere değil 15 kere dükkan soymalısın
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000