AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Hitman
 hitman 3 contracts the seafood massacre bölümü
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

chesterfield
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 19/06/2004 :  16:52:43  Bilgileri Göster  chesterfield için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
hitman 3 contracts oyununun the seafood massacre isimli bölümünde( çin mahallesinde bir restaurantta polis ve 2 çinlinin yemek görüştüğü bölüm) bu bölümde verilen 5 görevden 4 ünü yaptım ama diğerini bulamadım? 3 adamıda öldürdüm restaurantı emule ettim ama "conceal the red dragon negatiator's body" bu görevi bir türlü yapamadım deli olacagım. Bilen birisi söylesin sözlükten baktım ne anlama geldiğini de tam cıkaramadım..bölümü gecipte yardım edene dua edecem bol bol:)

Leg0l4s
Seçkin Üye

Turkey
İleti 231

İletim - 19/06/2004 :  18:16:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bölüm başladığında haritaya bakarsan hedeflerden tekinin kimsenin olmadığı bir yerde yürüdüğünü görürsün. O görev en kolayı öldürdüğün bu kişinin bedenini yakınında bulunan bir kanalizasyona atman gerekiyor. Kolundan sürükleyip içine doğru bırak.

Barış ERSOY
Yazar
bersoy@oyunsitesi.gen.tr
---
... Ruslana
Sayfanın En Üstüne Git

ozanyılmaz
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 12/06/2008 :  14:26:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Hay allahrazı olsun kardeş senden.Googleden buldum burayı.Çinliyi kanalizasyona attım,bölümü atladım,senin sayende.Ama bunu sen yazalı 4 yıl önceymiş.bak 4 yıl sonra benim işime yaradı.
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 12/06/2008 :  14:53:19  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Muha 4 senelik konuyu hortlattın dikkat et :)

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000