AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Serbest Bölüm
 Napıyonuz
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 23/05/2022 :  20:59:28  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
cvx_ccx_start tarafından yazılan:

Üniversiteyi bitirdik, stajımızı tamamladık, askerliğimizi yaptık, çalışırken sıkıntıdan "Oyunsitesi diye bir forum vardı" dedik, baktık ki üyeliğimiz duruyormuş. (Son ziyaretiniz - 12/06/2010 17:03:55) :')

Çalışırken sıkıntıdan akla gelmesi de tatlı bir detay, çalışma hayatına negatif yorum mu yapsa maziyi mi övse bilemiyor insan. :)

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 22/07/2022 :  10:22:45  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Vay be! :)
Sayfanın En Üstüne Git

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 07/02/2024 :  22:37:05  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
vay be
Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 07/03/2024 :  22:39:58  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
1.5 sene sonra aynı yorumun gelmesi çok manidar olmuş. :) İnsanın içinden vay be demek geliyor gerçekten.

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.02 Snitz Forums 2000