AION - Tıkla oyna


Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

 Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Diğer Tartışmalar
 Limonla Saç Açma
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar  Konu Sonraki Konu  

KaygısızMurat
Üye

Turkey
İleti 10

İletim - 13/09/2016 :  20:44:55  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Limonla Saç Açma

Arkadaşlar hepimiz saçlarımızı zararlardan korumak istiyoruz ama sadece istemekle kalıyor. Gidiyoruz kimyasal ürünler satın alıyoruz, bir sürü para döküyoruz sonra da kendi paramızla zarar görüyoruz. Bilmiyorum bu bana biraz salakça geliyor. Bu konuda bana katılabilirsiniz veya katılmayabilirsiniz.

Ben saçlarımın rengini açmak istiyordum, kimyasal ürünlere para vermek istemedim. İyice araştırdım saç rengimi doğal olarak nasıl açabilirim ve nasıl hızlı bir şekilde sonuç alabilirim? Karşıma birçok şey çıktı ama ben http://www.evdesacbakimi.net/limonla-sac-rengi-acma/ burada anlatıldığı gibi limonla saç açmayı deneyeyim dedim. Neden onu denedin diye soracak olursanız hem hazırlaması çok kolaydı hem de masrafsızdı. Ayrıca sürekli Kadınlar kulubü forumunda takıldığımdan dolayı orada da küçük bir araştırma yaptım ve daha önce deneyen arkadaşların yorumları ile karşılaştım. Yorumlara http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/limon-suyuyla-sac-rengi-acma.523629/ buradan bakabilirsiniz.Yorumlar da olumlu olunca denedim ve oldukça memnun kaldım.

Yani kızlar sizde saç renginizi açmak istiyorsanız kimyasal ürünlere paralar vermeyin, saçlarınız zarar görmesin. Limon suyu ile saç renginizi açabilirsiniz. Ben şimdi nasıl yaptığımı aşağıya kopyalayacağım, sorunuz olursa yine yardımcı olmaya çalışırım.

Malzemeler:

• 3 adet limon
• Yarım litre su

Yapımı:

İlk olarak limonları kesin ve sıkın. Limon suyunu, yarım litre su ile karıştırın. Karışımı saçlara daha kolay uygulamak için sprey şişesinin içerisine koyun. Daha sonra sprey ile saçlarınıza sıkın fakat saç diplerine temas etmesin. Saçlarınıza iyice sıktıktan sonra Güneş alan bir yerde yaklaşık 2 saat bekleyin. Daha sonra ılık suyla durulayın. Haftada birkaç kez uygulayabilirsiniz. Kaynak olarak aldığım sitede bir sürü saç maskesi var. Saç maskelerini yapanların yorumlarını merak ediyorsanız buradan http://www.evdesacbakimi.net/category/sac-maskeleri/ bakabilirsiniz.
   Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.11 Snitz Forums 2000