AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 Spor Oyunları Genel
 Goley 5 Ağustos Yaması
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar  Konu Sonraki Konu  

Yellowred
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 11/08/2014 :  14:55:46  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Merhaba arkadaşlar,
Geçen Goley’in 10 Temmuz yaması hakkında bilgi vermiştim. Umarım yararlı olmuştur ve hoşunuza gitmiştir.
Şimdi ise sizlere Goley’in 5 Ağustos yaması hakkında ufak bilgi vereceğim. Goley 5 Ağustos yaması ile birden fazla güncelleme getirdi. Bunlardan bence en önemlisi Lider Modun’daki yenilik. Lider modun da artık direkt küme yüksele biliyoruz. Bunun için mağazaya “ Uzman Kombine Kartı “ eklendi. Tabii ki sadece küme atlamıyoruz lider modunda yenildiğimiz zaman puan kaybetmeye son çünkü artık maçı sıfırlayıp tekrardan maç yapabilmek için mağazaya “ Maç Sıfırlama “ kartı eklendi. Sadece Lider modun da yenilik yapılmadı. Artık Gelişmiş lig paketleri ile Dünya’nın en büyük ve en güçlü dört ligi artık daha güçlü. Bunun ile birlikte artık süper kartlar da Goley’de “ Süper Pozisyon paketleri “ ile süper oyuncuğa sahip olmak daha kolay hale geldi. Hatta oyunda benim gördüğim şuan 130-150 tane’ye yakın Süper oyuncu var. Oyuncuların en çok sevdiği etkinliklerden bir tanesi olan giriş etkinliği de artık geri geldi. 5 Ağustos ile 31 Ağustos arası her gün oyuna girenlere birbirinden güzel hediyelere sahip oluyor. Giriş etkinliğinin dışında Maç yap ödül kazan etkinliğinin hediyeleri’de değiştirildi ve artık attığınız gollerin tekrarını yeni kamera açısı ile daha güzel bir şekilde sanki gerçekten o golü siz atmışınız gibi bir his uyandırıyor. Ayrıca oyuncu yeteneklerine yeni efektler eklendi.
Detaylı bilgi almak isteyenler Goley.com’a girebilirler.
İyi günler.
   Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000