AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sinema & Tiyatro
 Hızlı ve Öfkeli 6
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 18/02/2013 :  00:09:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sıkı durun, geliyor. 24 Mayıs'ta sinemalarda...
http://www.beyazperde.com/filmler/film-189651/fragman-19472380/

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 27/09/2013 :  23:36:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yedinci film de geliyor gibi gözüküyor. Jason baba kadroya can katar...

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 28/09/2013 :  00:08:30  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Tokyo Drift ile bağladılar sonunda kronolojiyi. :)
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 07/10/2013 :  16:17:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Evet, başta Tokyo Drift konsept dışı gibi görünse de dediğin gibi 7. film ile kronolojiye dahil olacak gibi.

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000