AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sinema & Tiyatro
 Thor
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 19/04/2011 :  14:59:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla

Tür: Fantastik / Macera / Aksiyon
Gösterim Tarihi: 29 Nisan 2011
Yönetmen: Kenneth Branagh
Senaryo: Ashley Miller, Don Payne
Yapım: 2011, ABD, 130 dk.

Oyuncular:
Natalie Portman(Jane Foster), Chris Hemsworth(Thor), Kat Dennings(Darcy), Anthony Hopkins(Odin), Ray Stevenson(Volstagg), Idris Elba(Heimdall)

Destansı THOR macerası, günümüz dünyasındaki Marvel Evreni’nden, Asgard’ın mistik gerçekliğine kadar uzanıyor. Hikayenin merkezinde, düşüncesiz tavırları antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama kibirli savaşçı Yüce Thor var. Sonuç olarak Thor, Dünya’ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının en tehlikeli kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istila etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor.

http://www.youtube.com/watch?v=JOddp-nlNvQ&hd=1

http://movies.yahoo.com/movie/1810026342/info

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK

quLeryuzz
Üye

Turkey
İleti 1118

İletim - 19/04/2011 :  15:22:03  Bilgileri Göster  quLeryuzz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bekliyoruz :)

Her zaman Güler Yüzlü olun :)

Sayfanın En Üstüne Git

sheriat
Seçkin Üye

Turkey
İleti 651

İletim - 19/04/2011 :  22:05:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
kenneth branagh ın daha önce frankenstein filmini izlemiştim, idare ederdi. yönetmen olarak fazla bi numarası yok bence, filmden de pek bi beklentim yok açıkçası, inşallah güzel olur.

Acı Çekmek Özgürlükse Özgürüz İkimizde
Sayfanın En Üstüne Git

sabırtası
Üye

İleti 60

İletim - 20/09/2011 :  16:55:27  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
oyunuda güzeldi
Sayfanın En Üstüne Git

AftieL
Üye

İleti 52

İletim - 13/10/2011 :  13:29:10  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla