AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Far Cry & Crysis
 Crysis 2 Hilesi Hileleri Hile Kodları Şifresi
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

Iron-Man
Üye

İleti 81

İletim - 05/04/2011 :  14:24:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar selam.

Crysis 2'nin orijinalini aldım hatta bitirdim de, şimdi daha bir keyif yapmak için hilelerini arıyorum. Acaba Crysis 2 Hilesi Hileleri Hile Kodları Şifresi Şifreleri Trainer'ı vs. var mı sizde biliyor musunuz?

İçerik: Crysis 2 Hilesi Crysis 2 Hileleri Crysis 2 Hile Kodları Crysis 2 Şifresi Crysis 2 Şifreleri Crysis 2 Trainer

I am Iron-Man!

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 05/04/2011 :  14:26:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Selam Iron. Evet, sitemizde yeni eklenmiş olan Crysis 2 hilesi mevcut:

http://www.oyunsitesi.com/hileler/hileler.asp?oyun=crysis2pc&Baslik=Crysis-2-Hilesi

Nasıl beğendin mi oyunu? Yorumlarını alalım.

Crysis 2 Hilesi Crysis 2 Hileleri Crysis 2 Hile Kodları Crysis 2 Şifresi Crysis 2 Şifreleri Crysis 2 Trainer
Sayfanın En Üstüne Git

sheriat
Seçkin Üye

Turkey
İleti 651

İletim - 05/04/2011 :  23:39:43  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben xbox 360 versiyonuyla ilgili yorum yapabilirim.

grafikler 6 yaşındaki bir konsolda olabilecek en iyi grafikler, her ne kadar detaya girince kalitesizleşsede.
senaryo fena sayılmaz fakat nedense oyunun birtürlü içine girip de kendinizi kaptıramıyorsunuz. yapay zeka bazen mükemmel bazen zihinsel engelli; örneğin gizli ilerlerken bile ayak sesinizi duyup üzerinize mermi yağdıran düşmanlar başka zaman bir şarjör mermi yedikleri halde hiçbirşey olmamış gibi devriye atabiliyor. Düşman ve silah sayısı kısıtlı, çok daha fazla çeşitlilik olabilirdi. Türkçe dublaj bazen acemice olsa bile genelde tatmin edici, özellikle karadeniz şivesiyle konuşan meksikalı chino güzel bir süpriz.
Genel itibarıyla hareket alanınız çok kısıtlı, koca newyork da yolunuz hep birşekilde engellenmiş durumda, yolu ya bir araç ya bir barikat kapatıyor ve lineer ilerlemeye mecbur bırakılıyorsunuz.

Genelde yukarıda eleştirileri sıralamış olmamın sebebi oyundan beklentimin fazla olmasıydı. Yoksa oyun bir klasik değilse bile hit olmayı hakediyor.

Benim notum 10 üzerinden 8.

Acı Çekmek Özgürlükse Özgürüz İkimizde
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 06/04/2011 :  00:01:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
O barikat engel vs. olaylarına benim de gözüm takıldı epey, tanıtımlarda. Artık biraz daha büyütseler oyun dünyalarını iyi olacak gibi.
Sayfanın En Üstüne Git

teknoktan
Üye

İleti 2

İletim - 16/04/2011 :  07:03:02  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Editörüm yazdığınız kodları denedim ama malesef bir sonuca ulaşamadım? kod girişinde unknown command yazıyor.
Sayfanın En Üstüne Git

teknoktan
Üye

İleti 2

İletim - 17/04/2011 :  19:32:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bende öyle düşünmüştüm.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş: