AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Kitap & Dergi
 "İşaret" Serisi
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

edebikelam
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 01/02/2011 :  17:58:19  Bilgileri Göster  edebikelam'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
vampir serilerinden hoşlananlar için biçilmiş kaftan. Kurgusu ve anlatımı çok güçlü ve sürükleyici bir kitap. gözüm kapalı önerebileceğim ve keyif alacağınızı garanti verebileceğim bir seri.yakında filmi de çıkacak.
aranızda bu seriyi okuyan başkaları var mı?

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 02/02/2011 :  00:22:11  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
:) Sanırım kimin yazdığınıda merak ediyor insan.

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

edebikelam
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 27/02/2011 :  13:18:36  Bilgileri Göster  edebikelam'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ah unutmuşum :D pardon.
yazarları P.C. cast ve kristin Cast.
geçen günlerde serinin dördüncü kitabı olan vahşi'yi okudum. 480 civarıydı ama gerçekten çabucak bitti. okuması çok zevkli bir kitap.
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 28/02/2011 :  10:40:45  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Annem yakında bu tip kitapları okuya okuya vampire dönüşecek :P

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

edebikelam
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 28/02/2011 :  19:55:36  Bilgileri Göster  edebikelam'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
annen mi? harbi harbi okuyo mu? :@
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 01/03/2011 :  17:33:02  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Annemde okuyucu tipi göremedin mi? ;D

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000