AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sinema & Tiyatro
 Transformers 3 Vizyon Tarihi Belli Oldu!
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 06/08/2010 :  18:50:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Serinin üçüncü filmi 1 Temmuz 2011'de vizyona girecek.

Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Shia LaBeouf (Sam Witwicky), Josh Duhamel (Major Lennox), Tyrese Gibson (Robert Epps), John Malkovich (Sam\'s Boss), Patrick Dempsey.

Kamera Arkası/Çekimler:
http://www.sinemalar.com/fragman/32827/Transformers-3/0/kucuk/

Üzücü haber, üçüncü filmde Megan Fox olmayacak!

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK

roronoah
Üye

İleti 36

İletim - 06/08/2010 :  20:17:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Megan Fox olmadıktan sonra neye yarar Transformers. Keşke Optimus Prime olmasa da Megan Fox olsaydı, seri için o kadar önemli bir oyuncudur kendisi:). Neyse umarım yerinde oynayacak oyuncu onu aratmaz, pek sanmasamda...
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 06/08/2010 :  22:02:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ya bırakın şu Megan Fox'u falan. Transformers'ın böyle bir şeye ihtiyacı yoktu en başından beri. Biz Transformers çizgi filmlerini böyle mi izledik? :( İnsan bile yoktu çoğu bölümde. Yapmayın etmeyin kaç küsür yıllık Transformers literatürünü bir Megan Fox'a indirgemeyin. :(

Transformers 1'i çok çok beğenmiştim. İkincisi onun seviyesine gelememişti ne yazık ki. Filmden gitgide "Sam Witwicky" ve ailesinin şapşal hareketlerinden tiksinmeye başladım. Üçüncü için beklentim epey düşük açıkçası.

PS: Sam Witwicky sözüm sana koçum, büyük büyük deden bir keşif yapmış diye, Autobot'larla tanışıyorsun, sonra böyle bir karizman oldu diye ulaşamayacağın kıza ulaşıyorsun, sonra da bir afra tafra, tavırlar, ağırdan satmalar. Hadi onu geçtim, Autobot'lara "Artık kendi hayatıma dönmek istiyorum lütfen bensiz devam edin!" diye posta koymak ne lan?! Kaç kişi senin yerinde olup Optimus Prime ile konuşmak istiyordu biliyor musun? Şimdi al o sapık köpeklerini de çek git buralardan, hadi!

Tansiyon ilacım nerde benim ya!
Sayfanın En Üstüne Git

roronoah
Üye

İleti 36

İletim - 06/08/2010 :  22:10:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sakin ol abi ya:). Ben pek Transformers çizgi filmlerini de seyretmezdim, filmleri izledimdi ama artık onu da bırakıyorum. Nedenler farklı ama sonuç aynı pek üçüncü filmi bekleyesim yok artık :).
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 06/08/2010 :  22:28:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sakin sakinim. :)

Bakarız artık ucundan. 2011 Temmuz ohoo... :)
Sayfanın En Üstüne Git

NİCKYOK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 640

İletim - 06/08/2010 :  23:56:47  Bilgileri Göster  NİCKYOK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ayrı bir hava katıyordu ama hocam filme şimdi :D

These are the films that user OnurDemirci has seen.

112/250

http://www.250films.net/list/OnurDemirci/
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000