AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Dizi
 Spartacus: Blood and Sand
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 8

Rhonin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 141

İletim - 18/07/2010 :  01:37:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Spartacus: Blood and Sand'i izleyen takip eden var mı? Çok harika bir dizi gerçekten, tavsiye ederim. Ama ayrıca 18 yaş sınırı olduğunu da belirtmek isterim. 1. sezon bitti ama 2. sezonun akıbeti belli değil. Başrol oyuncusu kansermiş sanırım. Tedavi görüyormuş... Tez iyileşir dilerim ki...

major
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1122

İletim - 18/07/2010 :  03:13:18  Bilgileri Göster  major'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Hastalığın gerileme evresi başlamış. Çekimler seneye başlayacak ancak o zamana kadar hayranları mutlu tutmak için Spartacus'un okula gelmeden öncesine dayanan bir kaç bölüm yayınlanacakmış.
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 18/07/2010 :  18:59:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çok sevindim hastalığının gerilemesine. Spartacus'un okula gelmeden öncesi zaten ilk bölümde vardı biraz, daha ne ekleyecekler ki acaba?

Bir de 2. sezon büyük ihtimalle bol bol savaş içerecektir, finansmanı nasıl sağlayacaklar bakalım.
Sayfanın En Üstüne Git

major
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1122

İletim - 18/07/2010 :  20:47:15  Bilgileri Göster  major'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ludus'ta geçen olaylar anlatılacakmış. Sadece iki bölümde az da olsa gözükecekmiş Spartacus.
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 18/07/2010 :  21:06:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Okulun Spartacus'tan öncesini kastediyorsun sen. Tamam şimdi oldu. :) Evet mantıklı. Sevmesem de Crixus'un falan şampiyonluğu anlatılır. Ki Doctore'den bile tek başına kaç konu çıkar. :)
Sayfanın En Üstüne Git

umutcanuğuz
Seçkin Üye

Turkey
İleti 905

İletim - 19/07/2010 :  11:59:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Anlayana Spoiler

En azından Batiatus'u biraz daha görücez..

Ne yak mektubun ucunu
Ne sayfalar dolusu sevgini dile getir
Zarfı kapatırken yalnız
Kuytu dudaklarını çokça değdir

Sunay Akın
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 8 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000