AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 Knight Online & Metin2
 Metin2 (Önemli Dikkat)
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

EnEsO
Üye

Turkey
İleti 50

İletim - 11/04/2010 :  16:47:39  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sevgili arkadaşlar.Bildiğiniz gibi metin2 oyununda hilecisinden tutun milletin haklarını kazıklayarak çalanlardan tutun oyunun şaptı kaydı.Ben size bir uyarıda bulunacağım.Sizleri bilgilendirmek isterim

1.Eğer satacağınız item çok değerliyse ticaretten satmayın pazar kurun.
2.Size gmyim yada sizi banlatıcam bana yoksa para ver diyenlere inanmayın.Onlar hayal peresttir.Ve zaten gm olanların üstünde gm yazısı yazar arkadaşlar.
3.Size gmnin msnesini verem para daigitiyor falan diyenlere inanmayın.Çünkü sizden şifrenizi ve adınızı isteyecekler.Zaten hiç bir gmnin sizle bağlantı kurması için msneye ihtiyacı falan olmaz.
4.Size iftira atanların ss'sini alın.SS pcnizde bir yere fotoğraş kaydeder.Yani oyundaki görüntüyü.Sonra o görüntüyü metin2 iletişim sayfasından onlara yollayın.
5.Ticarette mal satacağınız zaman adamın koyduğu paraya ve iteme dikkatli bakın sizi yanıltmak için itemin aynısını fakat değersiz olanını yada 50m verecekse 500k koyabilir.

Benden bukadar.Birde bu aralar yeni bir dupe çıktı.Adamlar size düşen itemleri siz almadan alıyorlar.Bu dupenin ne olduğunu biliyorum ama açıklamıcam.Metin2 ile iletişime geçtim.Onlari dupenin nasıl yapıldığını anlattım.İnşallah çözülür.

Bazen diyorum
Keşke çocuk olmasaydım
Düzgün bir hayatım olmadı.
Çocuğum diye ciddiyete alan olmadı.
Kardeşlerim bitti
Sıra bana geldi
5 senelik ömrüm ziyan oldu gitti
Bazen diyorum
Keşke çocuk olmasaydım
Düzgün bir hayatım olmadı.
Çocuğum diye ciddiyete alan olmadı.
Kardeşlerim bitti