AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 Dünya Erkek Basketbol Şampiyonası | Türkiye 2010
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 7

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 12/09/2010 :  23:59:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sağlık olsun...
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 13/09/2010 :  00:18:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Canları sağ olsun. Zaten maçı kazanmalarını beklemiyordum, sadece iyi oyun beklentim vardı. Onu da pek başarabilmiş değiliz. Her zamanki baskılı oyunumuz, katı savunmamız yoktu. USAndıramadık ne yazıkki :(

Ancak skorun öyle 100'lü sayılara ulaşmasına da izin vermedik. Farklı yenilsek de başımız dik olsun...

Basketçi kardeşlerimi yürekten kutluyorum. İnşallah gelecek turnuvalarda daha iyi yerlere geliriz...

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

TheBodyGuard
Seçkin Üye

Turkey
İleti 675

İletim - 13/09/2010 :  00:59:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
12 dev adama sonsuz teşekkürler. Bizleri gerçekten gururlandırdılar. Yanlız taraftar ve hakemler sınıfta kaldı bugün.
Sayfanın En Üstüne Git

drago909
Üye

Turkey
İleti 18

İletim - 13/09/2010 :  11:37:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
evet hakem takım tutuyo mu ne spiker en başta söyledi ispanyol hakemlerden korkulur diye.
Eh en azından 2. olduk.

Game Maker favorim
Pivotu da severim
Sayfanın En Üstüne Git

CRAYZZY
Seçkin Üye

Bermuda
İleti 680

İletim - 13/09/2010 :  15:31:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Dünya 2.liği breh breh.Gerçekten çok muazzam bir başarı.Tebrikler 12 Dev Adam.Ama bana göre gerektiği saygıyı göremediler Futbolda Dünya 3.sü olduğumuz günü hatırlıyorumda resmen bayram ilan edilmişti :) Şimdi sadece tv lerde 10 dk. lık bir program ayırdılar seramoni için :)

http://img296.imageshack.us/img296/5637/k1bw1.jpg

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 7 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000