AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Spor Genel
 WWE Smackdown vs RAW
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

ceyceyfb
Üye

Turkey
İleti 213

İletim - 17/10/2009 :  10:37:28  Bilgileri Göster  ceyceyfb'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
slm arkadaslar burda smackdown ile raw ile konusabiliriz foxta izleyenler oyunlarını oynuyanlar veya youtube-izlesene gibi video sitelerinden takip eden arkadaslarımız bilirler onlarla ilgili soruları sorun cevapliyim iyi bildiğimi düşünüyorum.Ben bu konuyu spor oyunlarındada açmıştım fazla ilgi görülmedi burdada açıyorum merak ettiginiz hersey için buraya bağlanın.

Oyunbozan
Üye

Panama
İleti 267

İletim - 20/10/2009 :  21:59:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Smackdown da RAW da gerçek değil.

İlk olarak bu gerçeği öğrenmeyenlerin öğrenmesi lazım.

Yaşamak sorun oldu,
Hayallerim kayboldu,
Cash Flow doğdu,
Bu gece ölümüne hissettim,
Kıskanç gözleri mahvettim,ciğerime çektim,
Köşeme çekildim koç,
Aydınlıklara koşsana evlat,
Bize bak yanlış yapanı hep yak!..
Sayfanın En Üstüne Git

ceyceyfb
Üye

Turkey
İleti 213

İletim - 22/10/2009 :  19:27:03  Bilgileri Göster  ceyceyfb'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ewet ama sadece vuruslar gercek degil hareketlerde rin çok yumusak oldugu için rahat fırlatıyolar breaklarda ise sadece aldatmak için hafifce bükme oluyo ama gerçek gibi düşününce izlerken daha zevkli oluyo
Sayfanın En Üstüne Git

Thugs
Üye

İleti 17

İletim - 26/12/2010 :  11:59:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
izlerken zevkli büyük küçük herkezi başına topluyabiliyor
Sayfanın En Üstüne Git

Dodo
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1468

İletim - 15/01/2011 :  19:28:59  Bilgileri Göster  Dodo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Şunu anlamıyorum. Gerçek değilse ne olmuş? Zaten oraya toplanan insanların hepsi bunun farkında. 4 yaşındaki çocuklar dahil. Neticede seyir zevki yüksek bir program. Gerçekten akrobatik ve estetik hareketler sunuyorlar. Bunun dışında kimsenin zarar görmemesini bilmek de insanın içini rahatlatıyor. Van damme, Bruce Lee filmlerinin veya Rocky, Terminator serilerinin ne farkı var o halde bundan? Onları izlemiyor muyduk ağzımızın suyu aka aka? Benzer performansları canlı olarak ortaya koymalarından ötürü oradaki kaslı ağabeyleri takdir etmek lazımdır bence. Sevmiyorum diyeni anlarım, ancak "Gerçek dışı olmasından ötürü sevmiyorum ama vizyona yeni bir tokatçı filmi girecek, çok canlı sahneleri varmış." diyenlere bu lafım.. :)

be the
change
you wish
to see in the
world...

Mahatma Gandhi
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 15/01/2011 :  20:01:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben şahsen yürekten tebrik ediyorum kendilerini. Adamlar pek çok oyuncuya taş çıkarır seviyede gerçekçi oynuyorlar nihayetinde. Ben olsam 500 kere gülerim bir dövüş içerisinde. :)
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000