AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA All-Star 2009 Hafta Sonu
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 13/02/2009 :  00:05:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Merhaba arkadaşlar belkide Dünya'da en çok izlenen gösteri maçlarından ve diğer etkinliklerinden biri.Dünya'nın en iyi ligi olarak NBA ve bu ligde oynayan süper yıldızlar;

Cuma Gecesi

Çaylaklar ve Ligde 2. yılını geçirenlerin maçı.(Rookie-Sophomore)

Cumartesi

Yetenek Yarışması

Smaç Yarışması

Horse Yarışması

Bu yeni bir yarışma.Yarışmaya katılan yarışmacılardan biri bir hareketle basket atacak.Mesela ben topu havaya fırlattım havada yakalayıp belimden çevirip basket yaptım.Diğer oyuncular da bunun aynısını yapmak zorunda.Yapamayana bir harf veriliyor.H O R S E tamamlayan oyundan çıkıyor.Smaç yapmak yasak.

Kendi görüşüm çok eğlenceli bir yarışma olacak ve sanırım bizlerin yeni gözdesi olabilir

Baketbolu bilmek değil hareketlere çok çalışmak lazım.

örnek olarak: http://www.youtube.com/watch?v=AKX6jd540ro

Pazar

En son olarak Doğu ve Batı Konferanslarının en iyi oyuncularının kendi Konferans takımlarında oynayacağı maç.

Biliyorum basketbolu seven, takip eden çok fazla üye arkadaşımız var bu konuda bildiklerimiz (yarışmacıların yapacağı smaçlar gibi) yorumlarımızı vs paylaşalım

--------------------------------------

BATI
G Chris Paul, NO
G Kobe Bryant, LAL
F Tim Duncan, SA
F Amare Stoudemire, PHO
C Yao Ming, HOU

takımın yedekleri şu isimlerden oluştu;
BATI KARMASI: Chauncey Billups (Denver Nuggets), Pau Gasol (L.A. Lakers), Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks), Shaquille O'Neal (Phoenix Suns), Tony Parker (San Antonio Spurs), Brandon Roy (Portland Trail Blazers), David West (New Orleans Hornets).

DOĞU
G Dwayne Wade, MIA
G Allen Iverson, DET
F Kevin Garnett, BOS
F LeBron James, CLE
C Dwight Howard, ORL

takımın yedekleri şu isimlerden oluştu;
DOĞU KARMASI: Chris Bosh (Toronto Raptors), Danny Granger (Indiana Pacers), Devin Harris (New Jersey Nets), Joe Johnson (Atlanta Hawks), Rashard Lewis (Orlando Magic), Jameer Nelson (Orlando Magic), Paul Pierce (Boston Celtics).

3 SAYI YARIŞMACILARI

Mike Bibby(atlanta)
Dequan Cook(miami)
Danny Granger (indiana)
Jason Kapono (toronto)
Rashard Lewis (orlando)
Roger Mason (san antonio)

SMAÇ YARIŞMACILARI

Phoenix'de düzenlenecek olan 2009 All-Star organizasyonunda merakla beklenen Sprite Slam-Dunk yarışmasında yer alacak isimler belli oldu.

Buna göre geçtiğimiz yıl "Superman" şovuyla büyük ilgi toplayan son şampiyon Dwight Howard, 2006 yılının şampiyonu NY Knicks'li Nate Robinson ve Memphis Grizzlies'ın başarılı forveti Rudy Gay ve Portland Trail Blazers'ın İspanyol oyuncusu Rudy Fernandez bu özel gecede yarışacaklar.

YETENEK YARIŞMASI

All-Star 2009 yetenek yarışmasına katılacak isimler, San Antonio Spurs'ten Tony Parker, New Jersey Nets'ten Devin Harris, Orlando Magic'ten Jameer Nelson ve Chicago Bulls'tan Derrick Rose olarak açıklandı.

HORSE YARIŞMASI

Kevin Durant, O.J Mayo, Joe Jhonson yarışacaklar.

ÇAYLAKLAR-2. YIL GEÇİRENLER

NBA'de All-Star hafta sonu yaklaştıkça, bu büyük şölende yer alacak oyuncular da açıklanmaya başladı.
Çaylaklar ile ikinci yılını geçiren oyuncular arasındaki karşılaşmaya katılacak isimler de artık belli oldu.

Çaylaklar maçında tarihte ilk kez, iki aktif NBA yıldızı yardımcı antrenörlük yapacak. Miami Heat'in süper yıldızı Dwyane Wade çaylakların yardımcı koçu olurken, Dwight Howard da takım elbiseleriyle ikinci yılını geçiren oyuncuların bench'inde olacak.

NBA'deki yardımcı antrenörler tarafından seçilen oyuncular arasında, geçtiğimiz sezon yılın çaylağı ödülünü alan Oklahoma City Thunder'lı Kevin Durant ve 2008 draftında bir numaradan seçilen Chicago Bulls'lu Derrick Rose öne çıkıyor.

Rose'un takım arkadaşları arasında Memphis Grizzlies'lı OJ Mayo, geçen yılki sakatlığı sebebiyle çaylak sezonunu bu yıl geçiren Greg Oden ve Miami Heat'ten Michael Beasley var. İki ispanyol çaylak, Marc Gasol ve Rudy Fernandez de organizasyonda yer alacaklar.

İkinci yılını geçiren oyuncuların kadrosu da yıldızlarla dolu... Kevın Durant'in yanında Atlanta Hawks'tan Al Horford, Houston Rockets'tan Luis Scola, Philadelphia 76’ers'tan Thaddeus Young ve Detroit Pistons'tan Rodney Stuckey öne çıkan diğer isimler...

ALINTIDIR.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 13/02/2009 :  00:51:55  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Orlando takımından seçilen çok olmuş, fakat Hidayet'i de görmek isterdik =(

Güzel bi hafta sonu olacak gibime geliyor

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

Lenin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 423

İletim - 13/02/2009 :  16:38:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Merakla bekliyorum...

Burjuva Lenin'i ...
Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 13/02/2009 :  16:52:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Jammer Nelson sakatlandı.Onun yerine Ray Allen'i aldılar.O da sakatlanmış ama kimi aldıklarını unuttum.Birde Cris Bosh sakatlanınca Mo Williams seçildi.

Bu arada beni 3 gece uykusuz bırakıcak Dünya'nın en güzel spor organizasyınlarından biri.İnşallah değer uykusuzluğa :)

Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 13/02/2009 :  18:23:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Rudy Gay sakatlandı yerine smaç yarışmasında J.R Smith yarışacak.
3'lük yarışmasında benim favorim Danny Granger
Smaç yarışmasında ne yapar bilmiyorum ama çok sevdiğim için J.R Smith
Yetenek yarışmasında New Jersey Nets'ten Devin Harris
Yeni koyulan Horse yarışmasında iste Joe Johnson'ı favori görüyorum, en azından kazanmalarını istiyorum.

Bu yeni yarışma baya eğlenceli olacak gibi. Aslında bu yarışmaya Shaq gibi matrak basketbolcuları koysalardı baya bi kahkaha tufanı yaşabilirdi.

Çaylaklar maçına gelince bana öyle geliyor ki bu sene nadiren yaşanan olaylardan biri olacak ve çaylaklar kazanacak. Ana yemekte her zamanki gibi favorim West. :)

Güzel bir haftasonu olacak gibi görünüyor yarın akşam yetenek yarışmaları için arkadaşın evinde 10 kişi toplanıyoruz umarım buna değer. :)

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 13/02/2009 :  23:50:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çaylak maçında çaylakların kadrosu iyi ama 2. yılda Kevin Durant var ne kadar gösteri maçı olsa da yıldızlaşabilir:)

Ben smaç yarışmasında fernandez ne yapacak çok merak ediyorum.Kazanırsa çok güzel olur.

3 sayı da Kapono biraz insan taklidi yaparsa çekişme olabilir:)

Yetenek yarışması pek ilgimi çekmiyor:D Alt yapıda oynayan oyuncuların yaptığı antremanlar gibi..

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000