AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Yarış - Sürüş - Uçuş - Uzay Oyunları
 Yarış - Sürüş - Uçuş - Uzay Oyunları Genel
 Uçak Simülasyonları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

demolisher140
Üye

İleti 5

İletim - 23/01/2009 :  22:19:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
simlasyon oyunlarının bölümünü bulamadığım için buraya yazıyorum.
öncelikle uçaklarla arası iyi olan varmı?öğrenmek istedim.

Godjonshe
Üye

Turkey
İleti 145

İletim - 24/01/2009 :  08:19:02  Bilgileri Göster  Godjonshe'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Benim uçaklarla ilgili az çok bilgim vardır. Ama uçaklarla ilgili herşeyi bilmem tabi Senin sorunun nedir

MSN Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!
Sayfanın En Üstüne Git

demolisher140
Üye

İleti 5

İletim - 25/01/2009 :  21:11:29  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bir oyunum var toplum arasında fazla bir etki uyandırmadı ama daha iyi diğerlerinden winng over europae diye bişey bilen varsa yardım almak istiyorum
Sayfanın En Üstüne Git

Godjonshe
Üye

Turkey
İleti 145

İletim - 26/01/2009 :  10:38:32  Bilgileri Göster  Godjonshe'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
O oyunu hiç denemedim ama sana daha güzel ve toplum arasında daha çok etki uyandırmışbir(den fazla) simülasyon önerebilirim:

1)Flight Simulaor X

Bu simülasyon Flight Simulator serisinin en son çıkmış oyunu. Ama sisteminin bayağı yüksek performansta olması gerkiyor kasmadan oynayabilmen için. Benim bir arkadaş sırf bu oyunu oynayabilmek için 4GB RAM, 9800 ekran kartı olan bilgisayar almıştı, ona rağmen kasıyordu

2)Flight Simulator 2002/2005

Eğer Flight Simulator X kasarsa diye...Eski olduklarına bakma, oldukça iyilerdir, hatta Flight Simulator X'le aralarında pek fazla bir fark yoktur bile.

Bu oyunları aldığın gibi oynamak zorunda da değilsin tabi. İnternetten birçok uçak(jetler vs.) ve hava koşulları(yıldırımlı vs.)
indirebilirsin. Ayrıca kendi havayolu şirketini kurabilir, Campaign modda da oynayabilirsin. Kendi şirketini kurduğunda, birtakım programlarla kendi uçak desenini yapabilirsin.Grafikleri güzelleştirmek için, daha detaylı texturelar indirebilirsin. Saat tarih ve mevsim ayarlayabilirsin. mevsimlere göre hava güneşli veya karlı olabilir. Simülasyon o kadar gerçekçi ki tüm pilotlar ve tüm pilot olmak için eğitilenler bu programı kullanıyor. Eğitilirlerken de bu program kullanılıyor.

Not: Bu oyunlar için joistik alırsan(veya bilgisayar için uçak levyesi gaz kolu falan) daha çok eğlenirsin. Öbür türlü zor oluyo çünkü.

MSN Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!
Sayfanın En Üstüne Git

demolisher140
Üye

İleti 5

İletim - 26/01/2009 :  21:11:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
onlarda çok güzel ama bu oyun biraz daha genişlretilebilir. yabancı bir site var ordan indiriliyor onlar ama ah bir bulsam o siteyi...
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 29/01/2009 :  19:45:10  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben de bu aralar uçak simulasyonu arıyorum. Flight Simulator'lerden bir tanesini oymanıştım, hangisi hatırlamıyorum, sadece uçuyorduk. Ben biraz da dogfight yapılabilen bir uçak simulasyonu istiyorum. Acaba önerebileceğin herhangi bir tane var mıdır? (Eski, yeni fark etmez. Sadece oynanabililirliği yüksek olsun da)

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000