AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Age of Empires & Age of Mythology
 age of mythology the titans
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

ajax
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 12/12/2008 :  14:17:23  Bilgileri Göster  ajax'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar bu oyun için yardım istiyorum. . bölüm (betrayal at****yos) bölümünü geçemedim bu bölümün sırrı nedir lütfen yardım edin

FIRTINA

ajax
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 12/12/2008 :  14:25:16  Bilgileri Göster  ajax'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar o kadar okumuşsunuz bi de yanıt verseniz lütfen

FIRTINA
Sayfanın En Üstüne Git

lui kang
Üye

Turkey
İleti 55

İletim - 18/02/2009 :  22:03:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
daha açık bilgi ver bölümün neresinde takıldın
Sayfanın En Üstüne Git

Godjonshe
Üye

Turkey
İleti 145

İletim - 20/02/2009 :  17:11:30  Bilgileri Göster  Godjonshe'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Şu anda bilgisayarda yüklü değil, bölümü biraz anlatırsan, hatırlayıp yardım edebilirim.

MSN Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!
Sayfanın En Üstüne Git

ceyceyfb
Üye

Turkey
İleti 213

İletim - 05/06/2009 :  11:50:05  Bilgileri Göster  ceyceyfb'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
bak o bölümde sen 3 tane roc çıkar(kutulu kartal)sonra sana titans saldırcak yandaki zaman dolunca son of osiris amanra ajaxı al kastorun yanına git ama köyünü boswer onlar yıkılcak zaten görev icabı
Sayfanın En Üstüne Git

kuaras
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 26/03/2010 :  19:03:07  Bilgileri Göster  kuaras'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler age of mythology titans'ta betrayal at ****yos bölümü bende açılmıo bilgisayarınızda yüklü ise o bölümün dosyasını paylaşırsanız sevinirim
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000