AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 Spor Oyunları Genel
 Tsubasa Ozora "Captain Tsubasa" Oyunu
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 12

Fisher_Sam
Üye

Turkey
İleti 99

İletim - 27/03/2004 :  01:11:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu isim tanıdık geliyo mu? Yaşı çok küçük olmayanlar bilirler 90'ları kasıp kavuran çizgi dizinin ve konsol oyunlarının baş aktörü. Geçen gün elime atari konsolunda oynadığım Captain Tsubasa Vol.2 geçti neredeyse 6-7 yıl önce oynadığım oyunu görmek beni çok sevindirdi ve onu oynamaya başladım ve gördüm ki şu andaki futbol oyunlarından daha zevkli. Bunun nedeni belkide hepsinin kendine ait özelliklerinin olmasıdır(özel şutlar,hikaye vs.) her neyse. Benim ve pek çok kişinin çocukluk kahramanı hakkında görüşlerinizi bekliyorum. Ayrıca pc için oyunu var mı? Bilgisi olan lütfen paylaşsın

nokta kadar menfaat için virgül kadar egilme

falamir
Yönetici

Turkey
İleti 698

İletim - 27/03/2004 :  15:33:41  Bilgileri Göster  falamir için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Bildiğim kadarıyla PC için çıkmadı, bilmediğim kadarında çıkmış olabilir. Ne var ki zamanında ben de bu oyunu oynamıştım ve atarinin güzelliğidir ki ingilizce versiyon gibi bir şey yoktu, direk Japonca. Peki ben japonca biliyo muyum, hayır, zaten kuzenimle bütün yaz japonca yazarak geçirdik. Oyun o kadar güzeldi ki, şifreleri kaydedip devam ediyorduk, tabi şifreler japonca, iki kafalı "T", üç noktalı "Ü" gibi okuyarak yazdık ama değdi tabi. Hele şampiyonaya katılıp ülke ülke takımlarla karşılaşmak en güzel kısmıydı. Yendiğimiz takımın en iyi oyuncuları kadroya katabilmek filan derken... Hele çizgi filmini de izlemiş olmak ayrı bir hava katıyordu falan filan...

Soner Arslan
oyunsitesi.gen.tr
Yazar
Sayfanın En Üstüne Git

kusadam
Üye

Turkey
İleti 300

İletim - 27/03/2004 :  18:31:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
küçük golcü (tusubasa) gerçekten çok iyiydi bizim tusubasa kendi ortasını yapıp kafa rovaşata falan vuruyodu :)).oyununa gelince,bende oynadım ama kafadan atarak tabi.x-y-z tuşlarına sırayla basardım...
-----------------------
ayrı bişey:
oyunsitesine uzun zamandır bişey yazmamam siteye girmediğim anlamına gelmez.ne zamandır oyun falan alamıyorum yazacak bişey yok ondan...:)

Passive-Aggressive Bullsh.t.

--------------------------
SILKROAD
server: Tibet
nickname: Opiate
job: Trader
level: 20+ (sp farming)
Sayfanın En Üstüne Git

garsons
Üye

Cyprus
İleti 128

İletim - 28/03/2004 :  00:39:06  Bilgileri Göster  garsons için bir ICQ İletisi Gönder  garsons'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ya eski günler bende televizyonun karşısında beklerdim tsubasa çıksın diye wakabyasi mikasa (yazım yanlışı olabilir)daha ne topçular bide ikizler vardı cayır cayır furbol oynarlardı be adam kale direğinden destek alarak 25 metre yüksekteki topa rovaşatayla vurup topu bir çizgi haline getirdikten sonra hafifçe ağları parçalardı ama kalede wakabyasi varsa adam elini uzatsa çat diye alırdı hey gidi günler şimdi bi fifa serisidir gidiyo eski heyecanlar yok :(

Geriye bakmadan yaşamayı öğrenmek gerek...
Sayfanın En Üstüne Git

TSUBASA_T
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 09/07/2005 :  13:14:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler ben bunun 1,2,3,4,5,J hepsini bitirdim yani delisiyim ama bunu hilelerini bilmiyorum bana yardımcı olsursanız sevinirim....

selam billet
Sayfanın En Üstüne Git

Conan742
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 29/07/2005 :  18:02:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yaa bende çok severdim tusubasayı beyler bu oyunun sitesi varmı bee???
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 12 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000