AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Yarış - Sürüş - Uçuş - Uzay Oyunları
 Need for Speed
 En Sevdiğiniz NFS Underground Müzikleri Hangileri?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

ALEXROSSSPIDERMAN
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 03/08/2004 :  14:20:03  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
NFS SERİLERİ KLASİKTİR ZATEN NFS:U2 çıkıyor
Sayfanın En Üstüne Git

uckazaz
Yazar

Turkey
İleti 331

İletim - 03/08/2004 :  19:40:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Broken Promises favorim...Şarkı başladığında,o gazla sadece şarkının adını okuyabildim,zaten arabaların motor seslerini duy istersen gaza gelme;ses efektleri çok iyi yapılmış...
Sayfanın En Üstüne Git

garsons
Üye

Cyprus
İleti 128

İletim - 06/08/2004 :  03:02:19  Bilgileri Göster  garsons için bir ICQ İletisi Gönder  garsons'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
static-x The only ve rancid Out of control bunlar geldiği zaman genelde yarış sonu olurdu bende veriyodum nosu bazen yarış sırasında kendimi öyle bi kaptırıyodum ki müziği bile duymuyordum yarış sonları rahat olduğumda bi müzik gelir gibi oluyodu :P ardada oyun dışındayken listeye girip ordan dinliyodum :))

Geriye bakmadan yaşamayı öğrenmek gerek...
Sayfanın En Üstüne Git

wizardraistlin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 457

İletim - 06/08/2004 :  10:11:15  Bilgileri Göster  wizardraistlin için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Invicible benim favori şarkım. The Only ve Broken Promises geliyor ardından. Zaten sadece bu üçünü açıyorum ben. Gerçi şu aralar kıstım sesini arkaya mp3 açtım çok ilginç oluyor araba sürerken Duman falan dinlemek. Ama Beyond Good&Evil'ın Fun Games diye bir şarkısı var. Onu bir açıyorum resmen çoşuyorum oynarken :)

Saçlarımı dikince aynı bu adamın saçları gibi oluyor.Arkadaşlardan biri fotoğrafımı görünce abi angel fotoğrafı üzerinde oynamışsın dedi yaa bu kadar olur :D
Sayfanın En Üstüne Git

ViRus
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 17/08/2004 :  17:25:35  Bilgileri Göster  ViRus için bir ICQ İletisi Gönder  ViRus'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar size hoşunuza gidecek bir iyilik yapıcam Şimdi bu iyilik ne diyeceksiniz.. İşte iyilik diye buna denir diyeceğiniz bir site link'i veriyorum bu sitede hemen hemen bütün oyunların ve filmlerin soundtrack full albümleri var hemde free.. Herkeze benden iyi eğlenceler vede internette bana dikkat edin ViRus koruma programları kullanın..

İşte adreSSSSssssssssss....

http://www.soft4u.website.pl/albumy.htm

ViRus

Oyuncu Pro..
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000