AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 Spor Oyunları Genel
 Bilgisayarımda Spor Oyunlarına Karşı bir Sorun Var
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

badboy83
Üye

Turkey
İleti 223

İletim - 13/06/2008 :  21:28:31  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar ben şimdiye kadar bilgisayarıma onlarca kez spor oyunlarından birini yüklemiş olmama rağmen hep donup kalıyor PC'im. Oyunlardan sadece FM 2005 oynayabiliyorum. Servise götürdüm, ekran kartını değiştirince sorun hallolur dediler. Ama ekran kartını yükseltmeme rağmen hala aynı sorunun durduğunu gözledim bilgisayarımda.. Bu sorunun nedeni ne olabilir arkadaşlar oyunda donup kalması neden kaynaklanıyor?

Bence işlemcinin fanı gereken işlevi gösteremiyor, kasa fazla ısınıyor ve PC donuyor. Olabilir mi

Vatan Sana Canım Feda
Herşey Vatan İçin
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...
!!! ŞEHİTLER ÖLMEZ,VATAN BÖLÜNMEZ !!!

alpaslan06
Üye

Turkey
İleti 24

İletim - 17/06/2008 :  14:29:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
mendede movia oyunların da sorun va simsiyah bir görüntü geliyor sonra doluyor mesala spedirman
Sayfanın En Üstüne Git

kaka60
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 16/11/2008 :  23:21:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler benim laptopta da fanında sorun var ısınıca kapanıyor arkadas senin laptopda çok oyun var galiba ondan donuyo ama ben bilmem baska sorunu olmuş olabilir...
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 17/11/2008 :  16:45:08  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
badboy83 biraz geç olacak ama, sistem özelliklerini buraya yazar mısın?

@kaka60
Fan bozuk olduğu için ısınıyorsa servise götür. Eğer yetersiz olduğu için ısınıyorsa ek fan takılabilinir mi bilmiyorum. Ama oyun süresini uzatmak için laptopunu düz bir yere yerleştirebilirsin, altından hava akımı olur.

Arkadaşın da bayağı komikmiş ^^

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

Nevaldis
Üye

Turkey
İleti 19

İletim - 24/11/2008 :  21:18:55  Bilgileri Göster  Nevaldis'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
2005 spor oyunlarını çalıştırabildiğine göre ya düşük işlemcili bir bilgisayara sahipsin ya da başka bir sorunun var badboy83. Öncelikle bilgisayarının fanının bilgisayar masası kullanıyorsan eğer masanın yanlarına yapışıp hava akımını engellemediğine bir bak. Ekran kartınıda yükselttim diyorsun sorun büyük ihtimalle fanın ısınmasından kaynaklanıyor. Bunun dışında kasayı açıp sıcaklık değerlerini gözlemleyebilirsin ama sen ilk başta sisteminin özelliklerini belirt.

kaka60 Senin sorununda büyük ihtimalle dizüstü bilgisayarını fanın yerini kapatacak bir şekilde koyup kullanıyor ve hava akımını engelliyorsun eğer hava akımının engellenmediğinden eminsen sorunun başka birşeyden kaynaklanıyordur.
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000