AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 Kurulum Gerektiren Online Oyunlar Genel
 Cabal Online Server : Jupiter
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

Uruk-Hai
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1692

İletim - 30/05/2008 :  02:15:02  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyuna söyle bir göz gezdiriyim dedim ; hosuma gitti ; baya bir skill var her karakter uygun ; grafikleri de güzel , Jupiter serverinda oynuyorum basliktan da anlasilacagi gibi ; level 11 warriorum channel 10 a girerim genelde ; yalniz kafamda bir sürü soru var ; bu oyun hakkinda engin bilgisi olan biri var mi forumda ?

" Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. "

Gazi M. Kemal ATATÜRK

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 30/05/2008 :  10:41:52  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
oyun ücretli mi acaba? biri bilgilendirirse bende sevinirim...

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

Uruk-Hai
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1692

İletim - 30/05/2008 :  14:07:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
FearOfThEDarK tarafından yazılan:

oyun ücretli mi acaba? biri bilgilendirirse bende sevinirim...

Artik degil ; eskiden ücretliydi , baktilar öyle tutturamadilar , giris ücretsiz oldu , ama oyunda premium sistemi var tabi , isin iyi yani ise knight gibi premium almak zorunda kalmiyorsun direk baglanmak icin .

" Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. "

Gazi M. Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 30/05/2008 :  15:40:22  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ooo iyi o zaman ... sen bana bir link verirsen download için jupiterde buluşabiliriz :)

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

Uruk-Hai
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1692

İletim - 30/05/2008 :  18:59:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
www.cabalonline.com

Sag yukarida Türk bayragi var ona tiklarsan oyun hakkinda türkce aciklama da yapiyor .

Gazi M. Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 30/05/2008 :  20:09:14  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
saol güzel gözüküyor :)

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000