AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Silent Hill - Res. Evil - Dino Crisis - Suffering
 Silent Hill 4:The Room yardım ltfn..
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

Namelessone
Üye

İleti 4

İletim - 07/01/2008 :  20:23:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar silent hill4 the room adlı oyunun türkçe yaması varmı bilgisi olan yazarsa sevinirim

FPS FOREVER!!

Khitai
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 23/01/2008 :  20:29:46  Bilgileri Göster  Khitai'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Öncelikle Tamamen Alıntıdır...

"İşte Sh4 türkçe yama. Bu yama diğerinden de iyi oluyordu lakin iş yoğunluğundan vakit ayıramadık. Paket tamamlansa da oyun bir yerde kilitlendiği ve nedenini anlayamadığımız için askıya almıştık ve öyle de kaldı. Tüm materyalleri silip, projeyi rafa kaldırmıştım ki az önce eski bir setup dosyasını buldum. Buyrun kullanın. Bari o kadar emek boşa gitmiş olmasın. Bu paketteki tek eksik; oyunun sanıyorum (water e scape) bölümünde bir anahtarı alırken oyunun kilitlenmesiydi. Bunun için paketi kurmadan önce data klasöründeki "message" ile başlayan tüm dosyaları yedekleyin. Kilitlenme söz konusu olduğunda ingilizce dosyalara döner, orayı aşınca tekrar yamayı yüklersiniz.
Dosyalar şunlar;
message_building0_e.bin
message_common0.bin
message_common.bin
message_common_eu.bin
message_forest0_e.bin
message_home0_e.bin
message_hospital0_e.bin
message_item_msg_e.bin
message_last0_e.bin
message_memo_msg_e.bin
message_pasthome0_e.bin
message_room0_e.bin
message_subway0_e.bin
message_water0_e.bin
(Diğer message dosyaları diğer diller için.Onları yedeklemeseniz de olur)
Oyun tamamıyla türkçe. Bu konudaki tek problem ise bazı türkçe karakterleri düzeltme vaktimin olmayışı. Yani arada "ç"yi "c" yapmadığım için ve oyunda türkçe karakterler desteklenmediği için, bazen tuhaf şekliller görebilirsiniz cümle içinde.

Çeviriyi yapan arkadaşlar(açılış ekranında da göreceğiniz gibi) CrimsonONE(Can Korkmaz)
Maelstormb,Solufain Despana rumuzlu arkadaşlar. Ben sadece CrimsonOne ile birlikte yamayı yaptım.
Yamayı beğenen olur,beğenmeyen olur. Ama en başta da belirttim. Rafa kalkmış bir çalışmayı çöpe gitmesin diye yayınlıyorum. Bundan sonra herhangi bir değişiklik ya da yama yapacağımı sanmıyorum. Zaten artık Can'a da ulaşamıyorum. Kalın sağlıcakla...
Devartoi...

http://rapidshare.com/files/84200551/sh4.exe.html"

~~~~Emeğe Saygı ~~~
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000