AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Formula 1
 Alonso yeniden Renault'da...
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar  Konu Sonraki Konu  

Karakartal312
Üye

Turkey
İleti 296

İletim - 10/12/2007 :  15:38:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Eski McLaren Mercedes pilotu Fernando Alonso'nun, 2008 sezonu için Renault takımı ile anlaştığı bildirildi. İspanyol El Mundo Gazetesi'nin haberinde, iki kez dünya şampiyonu olan Alonso'nun 51.3 milyon dolarlık anlaşmaya imza attığı ifade edilirken, sözleşmenin bitiş tarihi belirtilmedi.

Kariyerine 2001 yılında Renault'da başlayan 26 yaşındaki İspanyol pilot, 2007 sezonunu üçüncü bitirmişti.

Giancarlo Fisichella ve Heiki Kovalainen'ın geçen sezon Renault için yarıştığı hatırlatılan haberde, Alonso'nun takım arkadaşının Nelson Piquet Jr. olacağı açıklandı.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!

badboy83
Üye

Turkey
İleti 223

İletim - 10/12/2007 :  17:32:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bakalım Renault'taki eski performansını yakalayabilecek mi..

Vatan Sana Canım Feda
Herşey Vatan İçin
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...
!!! ŞEHİTLER ÖLMEZ,VATAN BÖLÜNMEZ !!!
Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 10/12/2007 :  19:32:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bence yakalyamaz yalama oldu artık resmen

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 10/12/2007 :  22:59:07  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bencede yakalayamayaz..keşke Kimi'de McLaren'e geri geçse çünkü en sevdiğim takım ve sürücü ikisi ama ne yapalım Kimi için Ferrari daha iyi bir yer McLaren'inde Alonso'dan kurtulmasına sevindim

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 10/12/2007 :  23:23:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yanlız bu durumda mclaren baya bi ortada kaldı sanırım bu sene hiçbi iddası olmaz

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 02/02/2023 :  18:34:46  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Alonso bu kez de Aston Martin'de :)

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git
   Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000