AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Bit Pazarı
 Takas Yeri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 7

tokaip
Üye

Turkey
İleti 11

İletim - 17/11/2007 :  11:21:07  Bilgileri Göster  tokaip'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Tüm üyeler başka üyelerle istediği bir eşyayı burda takas edebilirler

Battlefield 2 Tamamen yeni oyun motorunun getirdiği dinamik çevreler, materyal girişi ve geliştirilmiş fiziklerle savaşa katılın

Amerikanın donanması, Çin ordusu ya da Orta Doğu Koaliasyon askeri olarak 30'dan fazla araç ve 20 asker donanımıyla gücünüzü ortaya koyun

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 20/11/2007 :  15:10:19  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Biri bana Spider-Man 2'yi göndersin bende GTA 1'i göndereceğim(msn'den)

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

memoe
Üye

Turkey
İleti 130

İletim - 20/11/2007 :  22:00:04  Bilgileri Göster  memoe'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Gta 1 i ne yapacan olsa gönderirdim
Sayfanın En Üstüne Git

quLeryuzz
Üye

Turkey
İleti 1118

İletim - 20/11/2007 :  22:22:53  Bilgileri Göster  quLeryuzz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
iyi olurda yüklemesi zor olur msn den

Her zaman Güler Yüzlü olun :)

Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 06/12/2007 :  17:12:19  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Çok eski bir oyun ama peki sizin fikirlerinizi alalım

Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 08/12/2007 :  08:16:29  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Hayır memoe GTA 1'i alcam demedim gönderecem dedim bana spider-man2 gönderene anladın sen onu karinca:D

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 7 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000