AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA San Andreas Askeri Üs Forklift Bölümü Yardım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

yalmanoglu
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 26/10/2007 :  19:45:43  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
GTA San Andreas Askeri Üs Forklift Bölümü Yardım

[b]selam
arkadaşlar gta da bir askeri üsse gidiyorsunuz orada forklift kullanarak kutuları kamyona taşıyorsunuz ama ben orada o forklifti bir türlü kullanamıyorum ve lüften yardım edin kafayı yemek üzereyim yada bana oyunun o bölümü geçilmişini yollarmısınız yardım edin lütfen 48 saattir sinir oldummmm

quLeryuzz
Üye

Turkey
İleti 1118

İletim - 09/11/2007 :  20:11:48  Bilgileri Göster  quLeryuzz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
bunu grand auto yerine yaz yani gta bölümüne orada yardım edenlar olur

Her zaman Güler Yüzlü olun :)

Sayfanın En Üstüne Git

ekobeko
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 04/08/2010 :  11:08:32  Bilgileri Göster  ekobeko için bir AOL İletisi Gönder  ekobeko için bir ICQ İletisi Gönder  ekobeko'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  ekobeko için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
yalmanoglu orda forkfliti al,num6ya basarak önunü aşağı indir sonra kutuyu al num9a basarak önünü en yükseğe çıkar kamyona koy sonra sen arabayı kullan o seninle gelen adamarkaya bincek bu arada unutma arkadan 2 tane siyah patriot gelcek sana ateş etçek,sende büyük kamyaon olduğu için kaçman zor olcak o yüzden sürekli HESOYAM yaz sonra haritada gösterilen yere git ve görev bitti iyi şanslar

Ekin Asil
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 04/08/2010 :  11:36:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Güzel bir yardım olmuş. Teşekkürler & eline sağlık katılım için ekobeko. ;)
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000