AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Medal of Honor
 Medal Of Honor Airborne Sistem
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

Geforce
Üye

Turkey
İleti 580

İletim - 21/09/2007 :  13:26:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar ben yakın süre için MOH:Airborne alacağım ancak sistem ihtiyacı aklımı kurcalıyor acaba sizce çalıştırırmı benim pc?

Sistem:

3.0 Intel Pentium 4

512 Ram

256 FX 5500

Windows Service Pack 2

Çalıştırır mı benim sistem?

...Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır...

Mustafa Kemal ATATÜRK

Orada yakında bir Deniz var!

Sarı saçlım, mavi gözlüm nerde nerde nerde nerdesin?

"Bu memlekette Mustafa Kemal'e gerçekten sahip çıkanlar varsa, onlarda bizleriz."

(:

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 22/09/2007 :  00:23:54  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bence kasar ama emin diilim ! airborne dioruz yani ...

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

Geforce
Üye

Turkey
İleti 580

İletim - 22/09/2007 :  12:20:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Tek görüş yetmeyebilir sonuçta pahalı bir oyun paralar yanmasın...

...Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır...

Mustafa Kemal ATATÜRK

"Bu memlekette Mustafa Kemal'e gerçekten sahip çıkanlar varsa, onlarda bizleriz."

(:
Sayfanın En Üstüne Git

fatih52
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1515

İletim - 22/09/2007 :  16:00:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çift Dvd boşuna paranı harcama. Oyun en 512 mb ekran kartı ve 1 gb ram istiyor. Fx 5500'le mümkünatı yok oynanmaz.
Sayfanın En Üstüne Git

Geforce
Üye

Turkey
İleti 580

İletim - 22/09/2007 :  16:32:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Minimum Sistem İhtiyacında 6600 GT istiyor. ATI X1600 alsam iyi oynayabilirmiyim ki?

Mustafa Kemal ATATÜRK

(:
Sayfanın En Üstüne Git

fatih52
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1515

İletim - 22/09/2007 :  16:46:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bir de 512 ram takviyesiyle oynarsında. Ati x1600 PCI-Ex(16x), Fx 5500 ise Agp 8x. Anakartın bu iki slotu da destekliyor mu ki?
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000