AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 NBA ve Diğer Basketbol Oyunları
 nba live 2005 lftn cvplayın konusuna cevap verioru
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

winningdelisi
Üye

Turkey
İleti 37

İletim - 12/09/2007 :  16:52:18  Bilgileri Göster  winningdelisi'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar söledim kesin çözümü 3 sayfaya gitmiş evet sölüorum
DDDDDDDDİİİİİİİİİİKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAATTTTTTTT

arkadaşlar kesin çözüm çok çalıştım buldum dierleri gibi belki olur demiecem işte söylüyorum
bind K_NUMPAD1 R_UP
bind K_NUMPAD1 R_DOWN
bind K_NUMPAD1 RYAXISCHANGE
bind K_NUMPAD0 R_LEFT
bind K_NUMPAD0 R_RIGHT
bind K_NUMPAD0 RXAXISCHANGE

bunları kopyalayın belgelerim/nbalive2005/confings te keyboard1 ve 2 nin en sonuna kopyalayın ondan sonra oyuna girin smaç alıştırmasına girin(num lock açık olsun)ok tuşlarının sağındaki 1 ve 0 basınça topu havaya atar gerisi sizin ne yapmak istiosanız aley op yapmayı başaramadım ama bu kesinlikle işe yarıyor ama üsteki kodalrı saklayın oyundan çıkıp girince olmuo o yüsden bu yazıyı saklayın ve şimdi müthiş bir taktik alışması zor

oyundaki profesyonel basketbol idmanlarında deli gibi çalışılan taktikler de var her NBA serisinde olduğu gibi.90-91 yeniliyorsunuz.Son 15 saniye.Oyuna başladınız.Mutlaka bi sayı bulmak zorundasınız.Sahanın kenarına gidip 3lük çizgisinin hemen gerisinde bekleyin, hemen "Sol-shift" tuşuna basın, size alan açıcaklar 1'e 1 oynayın diye.Alan açılınca "sol-ctrl" tuşuna basın, pivot oynayan eleman perdeleme yapmaya gelecek, perdelemeyi kullanın, bakmışsınız ki pivot eleman potaya yalnız depara kalkmış, elemanınız potaya yaklaşmışken alley-op tuşuna basın, muthiş bir 2li oyunla maçı kazanacaksınız.Bu 2li oyunu her zmn yapabilirsiniz ama alan savunması karşısında tavsiye etmiyorum

bu arada maçta aley op A ya basınca oluo bilmeyenlerin dikkatıne

OYuN BiTiNc€ ŞAH iLE PiYoN AyNI KuTuyA KoYulUR
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000