AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 star wars kotor 2:the sith lords ACİL!!!!
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

nightfox
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 28/08/2007 :  22:33:03  Bilgileri Göster  nightfox'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar ben kotor da secret tomb a giremedim nası l girileceğini bilen var mı birde prestij sınıflarını nasıl ne şekilde seçildiğini bilen varmı

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 29/08/2007 :  01:31:12  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
secret tomb hatırlayamadim şahsen oyunda bir sürü mezarlık var >_> neredesin ne yaptın onları biraz anlatırsan hatırlarım büyük ihtimalle.
prestij sınıflarını acmak icin dark/light side'a iyi bir egilimin olması lazim. yanılmıyorsam yarıyı gectikten sonra visas grubuna katılacak. onunla konus (burada save at ilk konusma oldukca önemli inf max yapabiliyosun sadece tek konusmayla bide bir yetenek aciliyodu unuttum adını)dark/light yatkınlıgın ilerleyince 100'u buldugunda master bonuslarini kazanıyorsun. vesselam oldu bir iki sene oynayalı galiba konusma seceneklerini hatırlamıyorum o yuzden ;)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

nightfox
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 29/08/2007 :  13:00:17  Bilgileri Göster  nightfox'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yani demek istiyosunki dark yada light ta baya bir puan kazanıp ilerlemen lazım bi de secret tomba darth sion la dövüştüükten sonra girdim ama geçemedim bi de dark ya da light tarafta ilerledikten sonra herlde kreia ile konuşup seçiyosun dimi şimdiden teşekkür ederim tekrar cevap yazarsan sevinirim
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 30/08/2007 :  13:47:31  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
keşke gezegenin adını yassaydın. Oyunda sadece dark side'in girebildigi bir mezarlık var... Dark side yüksek olacak bide yanında Kreia olacak oraya girebilmek için. (eğer doğru oyunu hatırlıyorsam öyle olması lazım). Bide jedi aramak icin dolaşırken girdigin mezarlıklar var onlarda bir sorun yaşamamış olman lazım sadece birinde akedemiyi önce temizlemiş olman iyi olacaktır (kreia öyle diyo ben geri dönmustüm öyle diyince illada academiyi öncemi temizlemek lazım bilmiyorum açikcası)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000