AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 CM - FM - TCM ve Diğer Menajerlik Oyunları
 fifa manager 2007
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 27/08/2007 :  02:16:34  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadaşlar bu oyunu kötü bilirdim ama oynamaya başlayın öyle bir sardı ki =) simdi 2010'a geldim fenerbahçedeyim bu oyunda bildiğiniz iyi ve genç oyuncuları paylaşmanızı istiyorum oyuncu sıkıntısı çekmeye başladım artık . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

winningdelisi
Üye

Turkey
İleti 37

İletim - 05/09/2007 :  14:07:30  Bilgileri Göster  winningdelisi'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
chelseada huth die bi adam var süratli şutları sert ama fazla isabetli diil uzun boylu bu arada bi taktik veriim işe yarıo dielimki fb-barcelona maç yapıo sen fb sin barcelonanın yıldızlarına teklif yap (yüksek paralı)tamam dediinde sen isteme morali bozuluo kötü oynuo

OYuN BiTiNc€ ŞAH iLE PiYoN AyNI KuTuyA KoYulUR
Sayfanın En Üstüne Git

winningdelisi
Üye

Turkey
İleti 37

İletim - 05/09/2007 :  14:08:31  Bilgileri Göster  winningdelisi'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
belki biliosundur ama olsun belki yardımı olur

OYuN BiTiNc€ ŞAH iLE PiYoN AyNI KuTuyA KoYulUR
Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 05/09/2007 :  18:38:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
tamam cok tesekkurler denicem bunlari

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

utkudinler
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 09/09/2007 :  16:43:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben fenerbahçeli olmama rağmen manchester united oldum ve şu an 37. hafta ben 20 puan farkla liderim tüm kupalarıda aldım sana genç 2 yetenek sölicem
1_ Arda Turan (GS) Belki seviye 60 larda olablir ama çok genç olduğu geliştirior bende ayın oyuncusu bile seçildi
2_ Aaronn Lennon (totnenhom) böle yazılıodu galiba çok genç olmamsına rağmen bence güzel 20-21 yaşlarında damı ne kolay gelsin
Ha bide sana taktik bende maç kaybedebiliyorum bazen ama mutlaka kazanman gereken maçlarda maçı yapmadan önce kaydet kaybedersen alt+f4 çek bidaha dene böle böle yap mutlaka kazanırsın elbet
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 23/12/2007 :  04:39:06  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bende çok severim bu oyunu ama çok kasıyo benim pc'de o yüzden oynayamıyorum neyse siz artık benim yerime tadını çıkarın :)

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000