AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Spider-Man & X-Men
 Ultimate Spider-Man Tam Çözüm
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

sadmyname1
Üye

Turkey
İleti 59

İletim - 28/06/2008 :  13:18:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaslar sith lord bu kadar bitirebilmişti ben bunun daha ilerisine gittim. Size anlatıyım.
Electro
electroyu öldürmek için tabelaları kırmamız gerekiyor. ama ben kırmadım çünkü her elektro elektrik alışında bi tabela yok oluo ve tüm elktrik tebelalrındaki gücü alınca tabela biter ben öle geçtim.

Seetl

Seetl iron mana benzeyen bi robot gibi bisey onun pesinden gidiyoruz. Ve setle bomba atıyor ardaki tüneli bombalıyor ve iki indan marus kalıyor onları kurtarıyor ve ambulansın yanına getiriyoruz. Dikkat sakın tünelden gitmeyi denemeyin. Orda setle bi duvar yapıo. Köprüden öbür tarafa gidin galiba o su altı tüneli. Setlenin peşinden gidiyoruz. Bi de nolsun duvarlar yapıo. O duvarları tırmanarak geçiyoruz ama o anda zaman kaybetmemek için v ve c harflerine basıyoruz aynı anda. Ve o sekilde tırmanıyoruz. Ve takip etmemiz bittiğimde onunla dövüse baslıyoruz. Dikkat edin binadan düsmeyin. Düsünce aradaki masafe çpğalıyo. onu takip edip saldırıyoruz. Bu bölüm bitti.

Ve simdi reklam giriyor. Önüze etrafı ateşle çevrili bi dev geliyor. Dikkat edin ve hızlı oluyn çok hızlı bir sekilde gidiyor bu yüzden bu kadar yapabildim. Basarılar dilerim oyununuzda...

mehmet -m
Sayfanın En Üstüne Git

mavipelerin
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 20/07/2008 :  00:44:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadaşlar. ben oyunda bi tane robot adam öldürdüm. sonra hiç görev gelmedi. sadece haritada yumruk işretleri ve yarış işaretleri var. bi yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.
Sayfanın En Üstüne Git

sadmyname1
Üye

Turkey
İleti 59

İletim - 31/07/2008 :  00:07:30  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
işte ordaki yumruk işaretlerini yapcan öle görev gelio

mehmet -m
Sayfanın En Üstüne Git

madsea
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 22/01/2011 :  09:44:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
sith lord ve sadmyname1 arkadaşım ben sizin dediiniz bölümlerden geçtim hemde bayaa geçtim ama bi görevde takıldım. silver sable ile dövüştüm ardından venom silver sableyi kaçırdı onu takip ederek dövdüm sonra yine ardından venoma benzeyen kırmızı bir yaratıkla dövüştüm (venomla) sonra yine ardından venom bir helikoptere vuruyordu (içinde insan var). ben spidermanım defalarca vurdum venomun canı çok az gidiyor o bana vurduu zaman bir sürü canım gidiyor ve başaramıyorum yardım lütfen... bu arada yeni üyeyim
Sayfanın En Üstüne Git

kenko111
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 27/09/2012 :  22:49:19  Bilgileri Göster  kenko111'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
çok saol elektroyu yendinm :)

iboibo
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000