AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Harry Potter
 Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Yardım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

carsi1982
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 13/01/2009 :  17:34:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Harry Potter ZÜMRDÜANKA YOLDAŞLIĞI tam çözüm( soru değildir ) Harry Potter And The order of the phoenix Tüm Görevler Tam çözüm
Oyunumuz Demetorların saldırısı ile başlıyor, farenin sağ tuşuna basılı tutup saat yönünde çeviriyoruz, harri expecto patronum büyüsü yaparak ryh emicileri savuşturuyor, daha sora birden kendimizi siriusun evinde buluyoruz, burada siriusun evini toparlamasında yardımcı oluyoruz, Burada Reparo, wingardium leviosa, depolsa ve accio büyülerini öğreniyoruz.

Sonra birden hogwarsa geliveriyoruz, bahçede başlıyoruz. Fred ve George kardeşlerle konuşup, hermionenin grifindor ortak salonunda olduğunu öğreniyoruz, kapıdan geçip bir grifindorlu öğrenciye parolayı soruyoruz ( yanına gidip enter tuşuna basarak ) İngilizceniz zayıfsa alt yazıda şu kelimeleri gördüğünüzde şifreyi öğrendiniz demektir “ mimblus mimbletonia” ( kesinlikle yanlış yazdım ) Şifreyi öğrendikten sora tab tuşuna basarak mapı açıyoruz, sağ ok tuşuna basarak kişileri açıyoruz, hermioneyi işaretliyoruz. Sonra tab tuşuyla çıkarak, bize yön gösteren ayak izlerini takip ederek grifindor ortak salonunun önüne geliyoruz, entere basarak parolayı söylüyoruz, hermionenin yanına gidip onunla konuşuyoruz. Kütüphaneye gitmemiz gerekiyor, tab tuşuna tıklıyoruz bu kez sol ok tuşu ile yerleri açıyoruz. Library seçeneğini işaretliyoruz ve sora ayak izlerini takip ediyoruz, kütüphaneye geldiğimizde dolabın üstünde bir kitap fark ediyoruz. Oradaki masayı wingardium leviosa büyüsü ile havalandırarak dolabın önüne getiriyoruz, üstüne çıkıyoruz tam alacağız derken kitap havalanarak başka bir dolabın üzerine konuyor, böle 4 dolabı dolaşıyor sonra masaya konuyor, kitabı alıyoruz.... ( daha sonra weasley ikizlerinden duello büyüleri öğreniyoruz )

DA ( DAMBLODORE’NİN ORDUSU ) Üyelerini toplama
Nevill Longbottom

Yanına gidiyoruz , bitkileri incedio büyüsü ile yakıyoruz

Dean Tomas:

Yanına gidiyoruz, konuşuyoruz, Sihir Tarihi öğretmeni profesör binns ödev vermiş, hogwarsın tarihi hakkında, hogwarsta uzun yıllar kalmış canavarlar olan 5 tane gargoylesleri bularak onlarla konuşmamız gerekiyor. Gargoylesler domuza benzeyen taş heykeller. Gargoyleslerin yanına giderek enter tuşuna basarak konuşacağız Yerleri

1-) Dean olduğu bahçede

2-) Umridgenin ofisine giden merdivenlerin ortasındaki arada
3-) 4. kattaki balkonda

4-) Viaducte ( ortadaki daire şeklindeki çemberde )

5-) Paved girişinde

Bunlarla konuştuktan sonra deane giderek onunla konuşuyoruz ve bir üye daha katıyoruz

En Zevklisi Susan Bones:

Haritadan işaretleyerek yanına gittiğimizde goyle ve crabbenin tehdit ettiğini görüyoruz, kızı sıkıştırmışlar. Aman Tanrım!!! Goyle expelliarmus büyüsünü çakın ve duelloya başlayın, onları yendikten sonra susanda katılıyor

Ginny Weasley.

Ginnyle konuşuyoruz, umridgeden bir iksir çalmamız gerekiyor, erkekler yatakhanesine gidip sandıktan görünmezlik pelerinini alıyoruz, umbridgenin ofisine gidiyoruz. Orada öğrencilerinin beklediğini görüyoruz, vazolara çarpıyoruz, öğrenciler vazonun başına toplanıyorlar onla uğraşırken umbridgenin ofisine giriyoruz, yandaki odaya giriyoruz ve iksiri çalıyoruz ( haha !!! )gidip ginnye veriyoruz

Zacharias smith

Kütüphanede karşılaşıyoruz, monster book ( canavar kitap ) onu bulmamız gerekiyor, ileri doğru gidiyoruz kitabıyla karşılaşıyoruz, sonra onu geri veriyoruz bir şey daha bulmamız gerekiyor onuda veriyoruz. Ve oda artık DA da.

Ernie:

Onun yanına gidiyoruz, konuşuyoruz, balkabaklarının orda bir çiçek görüyoruz onu alıyoruz, geldiğimiz yoldan geri dönerken bir çiçek daha görüyoruz, onun sol çaprazında bir çiçek daha var onuda alıyoruz. Sonra herbilogy yani bitkibilim derslerinin yapıldığı yere gidiyoruz, oradan sağa dönüyoruz ve dosdoğru gidiyoruz bir bitki görüyoruz, sağda ki kulaklıklar var onları takıyoruz, bitkinin üerine gelip entere tıklıyoruz, sonra ernie ile konuşuyoruz

Luna

Yanına gidiyoruz, yiyecekleri tepeye çıkarıyoruz ve testraler yiyor

Hanhah Abbot

Yanına gidiyoruz, secret passage ( parolayı ) öğrenmemiz gerekiyor. Ben görünmezlik pelerinini aldım, iki öğrenci konuşuyordu, onlardan hangi tablonun bildiğini söylüyor, bende gidip o tablodan öğrendim ama siz direk tabloya gidin, tablonun yerini tarif edeyim, sağdaki merdivenlerden çıkın ilk tabloyla konuşun. Bu kadar, sonra hanhayla konuşun.

Cho için baykuşu kovalyın.

Aklıma gelenleri yazdım zaten zor olanlar bunlardı.

Da üyeleriyle rictusempra, reducto, leviocarpus, petrificus tatolus büyülerini öğreniyoruz. Patronus büyüsünü öğrendiğimizde umbridge basıyor, malfoylarla tek başımıza duello yapıyoruz, sonra araya videolar giriyor, dumbledore kaçıyor...

Başa umbridge getiriliyor, bizde ona karşı şeyler yapıyoruz, bahçeleri bataklığa çeviyoruz, saat kulesini bozuyoruz, hopörleri bozuyoruz. Taskte bir şey yazmayınca paved oraya gidiyoruz, ordakinide incendio büyüsü yapıyoruz. Orasıda bataklık oluyor, sonra malfoy bize ek iksir için snapenin çağırdığını söylüyor, gidiyoruz.. zihinbend yapıyıyoruz.

Sonra sihir bakanlığına gidiyoruz orada sirius oluyoruz savaşıyoruz, bella bizi öldürüyor, sonra dumb oluyoruz ve voldemortla savaşıyoruz

Tek görev lunanın kayıp eşyalarını bulmak kalıyor, onların yerleri

Büyük salanda sağdaki ilk masa, saat kulesinin bahçesindeki süs havuzunun önünde, snapenin zindanlarına giderken dolabın yanındaki gazete, giriş bahçesindeki yaprakların altında, süpürmeniz lazım

Bu kadar şimdi sıra geldi keşiflere

Kırık çanakları tamir et, haliları depolsa ile silk, yatakları silk,tabloları birleştir, öne çıkmış tuğlaları açığa çıkar bunları keşfettikçe büyü gücünüz artacak, puan alacaksınız. Bu puanları grifindor portresine giderken bir tablonuniçine girerek değerlendireceksiniz.

Öğretmen görevleri.

Mcgonagall:

Gidip konuşun, yedinci kata çıkın, karargahın oralardaki merdivenlerin orada konuşan iki çocuk göreceksiniz gidip onlarlada konuşun,sonra tekrar gidin konuşun

Snape.

Konuşun, kütüphaneye gidin, yasak bölmeye gidin en solda ve sonlarda boş rafların birinde kitap göreceksiniz, onu alın ve snape ile tekrar konuşun.

Filifus fliwick ( tılsım öğretmeni )
Ben o görevi şöyle yaptım. Kütüphaneyi araştırrken neredeyse kafazı nick geldi, ve great hall işime yarayacığını söledi.gittim, orada ders çalışan öğrenciler ile konuştum, o kadr...
Sprout

Sproutla konuşun, sonra gidin neville ile konuşun, erkekler yatakhanesine gidin hemen sağdaki kitabı alın , profesöre verin bu kadar
Konu Yazarı

carsi1982

Burak... hayrını gör

Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı,Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaş'ı ...!!! ç@rşı
Sayfanın En Üstüne Git

carsi1982
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 13/01/2009 :  17:38:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bide bişey sölicen eğer oyun güzelse bende alcam da oyun çok mu güzel grafikler olsun hermoni olsun :D nasıl ??

Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı,Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaş'ı ...!!! ç@rşı
Sayfanın En Üstüne Git

bgm_ea
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 27/06/2010 :  18:26:54  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya luna orduya nasıl katılıyor lunanın yanına gittim hiçbir büyü yapılmıyo sinir oldum ne yapılcak lütfen biri söylesin !
Sayfanın En Üstüne Git

hermionee
Üye

Japan
İleti 3

İletim - 02/12/2010 :  22:14:04  Bilgileri Göster  hermionee'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yaa bn psp de harry potter 5 de bi bölümü geçemiyorum. D.A. için katılımcı arıyorlar ve kütüphaneye girip zachary Smith ile konuşuyorlar. ve kütüphane de bi de canavar kitap var onu aşşağıya indirdikten sonra bir masanın altına giriyor ama onu çıkaramıyorum ve onu Z. smith e götürmem gerekiyor bilen varsa söylesin

harmioneee
Sayfanın En Üstüne Git

harry poter poter
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 01/03/2011 :  10:55:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar sinir oldum hani bir harita bölümü var grifindor odasından çıkınca nasıl haritayı geçeriz?????????????:))))

emre
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000