AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 World of Warcraft
 WoW BC ( World Of Warcraft Burning Crusade )
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

elemental
Üye

Turkey
İleti 230

İletim - 08/04/2007 :  16:32:11  Bilgileri Göster  elemental'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar wow bc de serverı olan var mı fun server arıyorum ben veya kurmayı düşünen var mı ? düşünen varsa bende elimden geldiğince yardımcı olurum ... ama şu anda başka serverda oynamak ıstıyorum ama fun server bulamıyorum düzgün bilen var mı ??? Ve oynayan var mı ??? :D

major
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1122

İletim - 09/04/2007 :  22:58:03  Bilgileri Göster  major'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Fun server derken? Özel server ları mı diyorsun? Ben Frostwhisper(PvP) dayım.
Sayfanın En Üstüne Git

elemental
Üye

Turkey
İleti 230

İletim - 10/04/2007 :  19:07:24  Bilgileri Göster  elemental'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ewet benımde amacım aslında lvl atlamakla ugrasmak yerıne PvP yapmak istiyorum bildiğin varsa bana da söylersen sevinirim...
Sayfanın En Üstüne Git

elemental
Üye

Turkey
İleti 230

İletim - 10/04/2007 :  19:16:19  Bilgileri Göster  elemental'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Birde bu aradığım server ücretsiz olucak sanırım bunlara özel deniyo burda yasaksa bana özel bir şekilde ulaşabilir misiniz ?
Sayfanın En Üstüne Git

major
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1122

İletim - 11/04/2007 :  18:30:47  Bilgileri Göster  major'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Serverlar hakkında bir bilgim yok. Tek bildiğim yasa dışı oldukları.
Sayfanın En Üstüne Git

elemental
Üye

Turkey
İleti 230

İletim - 13/04/2007 :  20:36:15  Bilgileri Göster  elemental'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Pardon lafı uzatmak gibi olucak ama bu özel serverlar neden yasadışı yani her sitede bunların nasıl kurulabiliceği veya toplist gibi yerlerde bunlar yıgınla yayını yapılıyo !!!! Neden yasak ???
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000