AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA Liberty City Stories (PC)
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 7

kalenderemre
Üye

İleti 6

İletim - 11/03/2007 :  17:23:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar ben oyunu yükledim fakat oyunda göreve bi türlü başlayamıyorum daha dorusu haritada bana görev yeri falan göstermiyor. oyuna bi köprünün üstünde başlıyorum önümde bi tane araba var, haritada ise ise sadece oyunu kayıt edebildiğim (sanırım striptiz klubü die geçiodu adı) bi yer var. herhangi bir fikri olan yada bu sorunu giderecek her hangi bir yama falan var mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

GTA Liberty City Stories (PC)

kalenderemre
Üye

İleti 6

İletim - 11/03/2007 :  22:52:16  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
sadece benim mi başıma geldi yani?
Sayfanın En Üstüne Git

asphalt2
Üye

Turkey
İleti 189

İletim - 14/03/2007 :  15:19:46  Bilgileri Göster  asphalt2'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ben hic oynamadım ama anlatıgından anladıgım gta3 gibi baslıyor o onundeki arabaya binip oyunu kaydetme yerine git.ben bilmiom ama gta3'de liberty city de oldugundan heralde anlattıgım gibi

EE DESİGN&EE GAMES
Sayfanın En Üstüne Git

kalenderemre
Üye

İleti 6

İletim - 18/03/2007 :  11:17:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
aynen öle yaptım zaten. oyunu kaydettikten sonra da bi deişiklik olmuo, haritada gitmem gereken herhangi bi yer görünmüyo
Sayfanın En Üstüne Git

asphalt2
Üye

Turkey
İleti 189

İletim - 20/03/2007 :  14:18:36  Bilgileri Göster  asphalt2'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
harita üstünde gidilecek yerleri gosteren noktalar fln olur.eger cıkmadıysa ayarlardan bak devredemi diilmi diye

EE DESİGN&EE GAMES
Sayfanın En Üstüne Git

kalenderemre
Üye

İleti 6

İletim - 21/03/2007 :  16:57:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
devrede onlar da.. san andreas ve vice city i oynamıştım ordan dolayı biliorm oyunu az çok.. bunda map legend açıldığında sadece strip club görünüo.. orda da oyun kaydedilio o kadar
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 7 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000