AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 mrb arkadaşlar EVLER GÖZÜKMÜYOR
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

KETZİLLA
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 19/01/2007 :  18:44:27  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
YA ARKADAŞLAR BEN BU SİMS TE Bİ EV SEÇİYORUM FAKAT DİER EVLERİN HİÇ BİRİ GÖZÜKMÜYOR HE DIŞARI ÇIPIP DOLAŞIYORUM NEDE BİZ EVDE 4 KİŞİDEN BAŞKA KİMSE YOK YA BİRİ BU OYUNU ANLATSIN LÜTFEN YA

Dodo
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1468

İletim - 19/01/2007 :  18:49:01  Bilgileri Göster  Dodo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ya çevrende bolca komşunun bulunduğu bir yerleşim alanı seçeceksin ya da seçtiğin boş mekanı sen insanlarla dolduracaksın. Arada bir ziyarete geliyorlar öyle ama yatılıya kalmıyorlar. Zaten ev ortamında da ailedekiler dışında birinin yaşaması zor biraz. Çeşitli yöntemleri de var ama o yöntemler zahmet ve tecrübe gerektiriyor hafiften. :D Sen en iyisi biraz daha zorla kendini, bak forumdaki ve sitedeki eski yazılara vs.

be the
change
you wish
to see in the
world...

Mahatma Gandhi
Sayfanın En Üstüne Git

KETZİLLA
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 19/01/2007 :  18:51:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
SAOL KARDEŞ AMA BENİM ETRAFIMDA DOLU EV VAR FAKAT BİRİ SEÇTİİM ZAMAN HEPSİ GİDİOR...
Sayfanın En Üstüne Git

Dodo
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1468

İletim - 19/01/2007 :  19:10:31  Bilgileri Göster  Dodo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyun muhtemelen kopyadır o zaman. Daha fazlasına giremiyorum "Üyelik Sözleşmemize" ters düşüyor. :)

be the
change
you wish
to see in the
world...

Mahatma Gandhi
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000