AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sinema & Tiyatro
 Dünyanın En Güzel ve En Korkunç Filmi Hangisidir?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 6

adavere
Üye

Turkey
İleti 24

İletim - 08/10/2006 :  20:40:19  Bilgileri Göster  adavere için bir AOL İletisi Gönder  adavere için bir ICQ İletisi Gönder  adavere'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
SİZİ COK KOKUTAN YADA HEYCANLANDIRAN BİR FİLM VAR MI

EMİNSEN YAZ.......

[BÖYLE BİR FİLM VAR M

o.atasoy

мєятizм™
Üye

Turkey
İleti 509

İletim - 08/10/2006 :  20:58:11  Bilgileri Göster  мєятizм™'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bana göre,80 kuşağına damgasını vurmuş bir korku filmi olan bütün serisiyle "Elm Sokağı Kabusu" tabi ne kadar korkutucuğu olduğu tartışılır şimdiki zamanda :D

*CK
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 08/10/2006 :  21:15:02  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
70-80 kuşağına damgasını vuran Aydemir Akbaş serileri vardır bir de, o da ziyadesiyle korkutucudur :)
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 08/10/2006 :  21:21:51  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
öldüren oyun mu ne vardı 2'de dvd kalitesinde son ses karanlıkta ve odaklanmış bir toplulukla seyrettim bi kaç yıl önce öyle bir tırstım ki ne sen sor ne ben söyleyeyim :D

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

Uruk-Hai
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1692

İletim - 08/10/2006 :  22:04:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çocukken izlediğim Stephan King'in filmi, "0"

Günümüze yakın olan filmlerden, Halka,Garez ve Nabız

" Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. "

Gazi M. Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

SAHNETJER
Seçkin Üye

Turkey
İleti 621

İletim - 08/10/2006 :  23:14:02  Bilgileri Göster  SAHNETJER için bir AOL İletisi Gönder  SAHNETJER için bir ICQ İletisi Gönder  SAHNETJER için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
halkayı ilk izlediğim de gerçekten çok etkilenmiştim hatta sinema çıkışı herkes telefonları açtığın da biribiri ardına çalın ca bi acayip olmuştu korkalımmı gülelimmi şaşırmıştık valla :)))

atlayanbaba...
{{{Yalan ne kadar büyük olursa.
İnananda o kadar çok olur......}}}
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 6 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000