AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 sansür patch
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

elifim
Üye

Turkey
İleti 52

İletim - 07/10/2006 :  16:06:19  Bilgileri Göster  elifim'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  elifim için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Arayanlar için sims 1 sansür patch.The sims/gamedata/skins in içine extraxtlıcaksınız.

http://www.hemenpaylas.com/download/1787554/Sansurpatch.zip.html

yaw bu simsler tuvaletlerini pantolonlarını indirmeden yapıolar ay ne pis sim bunlar yaw

BUYURUN BUDA SİMS 2 ' İÇİN SANSÜR PATCH:
http://www.hemenpaylas.com/download/1788184/sims2sansurpatch.zip.html

İlerlediğiniz yolda hiçbir zorlukla karşılaşmıyorsanız , bilin ki o yol asla sizi doğruya ulaştırmaz.

wise_girl
Üye

Turkey
İleti 308

İletim - 07/10/2006 :  16:15:55  Bilgileri Göster  wise_girl için bir ICQ İletisi Gönder  wise_girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  wise_girl için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
neyi
Sayfanın En Üstüne Git

wise_girl
Üye

Turkey
İleti 308

İletim - 07/10/2006 :  17:21:10  Bilgileri Göster  wise_girl için bir ICQ İletisi Gönder  wise_girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  wise_girl için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
tşk
Sayfanın En Üstüne Git

|KRONDOR|
Editör

Turkey
İleti 8269

İletim - 08/10/2006 :  01:18:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
wise_girl, şu mesajlarını bir kerede göndermeyi öğrenemedin hala. İletiyi Düzenle seçeneği var mesajlarının üzerinde; bir dahaki sefere onları kullan lütfen.

Alper & Soner ERGÜL
Editör
asergul@oyunsitesi.com
Sayfanın En Üstüne Git

wise_girl
Üye

Turkey
İleti 308

İletim - 08/10/2006 :  08:49:50  Bilgileri Göster  wise_girl için bir ICQ İletisi Gönder  wise_girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  wise_girl için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Tamam krndor abi görmedimde ben o seçeneleri o yüzden kullanmıyodum sölediin için tşk...
Sayfanın En Üstüne Git

crazy girl
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 12/10/2006 :  19:56:10  Bilgileri Göster  crazy girl için bir ICQ İletisi Gönder  crazy girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar sze sims in türkçe sitesi www.simstr.com

:))
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000