AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 Ultima Online - Mu Online - Ragnarok Online
 EN YENİ VER EN İYİ MU SERVER
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

kaan_09
Üye

Turkey
İleti 10

İletim - 28/08/2006 :  14:44:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu yeni server i bende arkadasimdan duydum uye olun cok güzel bi server mesela : spiderman seti war sonra hurricane dark side flaming bakkalda satilio gelin cok eyleneceksiniz

kaan_09
Üye

Turkey
İleti 10

İletim - 28/08/2006 :  14:46:02  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
site pitonmu.cx.tr
Sayfanın En Üstüne Git

kaan_09
Üye

Turkey
İleti 10

İletim - 29/08/2006 :  22:54:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
site deisti arkadaslar yeni site yapilio bende bilmiom sitei !!!
Sayfanın En Üstüne Git

Frozen_Hell_NaNa
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 29/01/2009 :  02:57:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar merhaba
size önereceğim server'ın ismi Frozen Hell Mu.
www.frozenhellmu.com adresi. google'dan aratarak da bulabilirsiniz websiteyi. dowload kısmından hem main client'ı hem de update i indirmelisiniz.
size server ı tanıtayım :
s3 ep1
2 tane normal 1 tane vip server 'ı var
normal server : Version 1.04J Experience 7000x Drops 70%
vip server :
Version 1.04J Experience 7000x Drops 90%
bir çok ülkeden oyuncuları var. ben tek türk'üm oradaki. kimse şikayet etmiyor ama daha çok oyuncuya ihtiyaç var bence. time zone'lar yani ülkeler arasındaki saat farkları nedeniyle her zaman kalabalık olmuyor bazen fazla boş olabiliyor. yine de her zman birileri online. bir sürü aktif GM var oyunda. devamlı ödüllü event yapıyorlar. genelde oyuncuların istekleri doğrultusunda event seçiyorlar.
event demişken serverda herşey çalışıyor. her hafta castle siege var. resetlerden sora stat lar kalıyor. reseti siteden atıyorsunuz. statlarınızı site üzerinden veya oyun içinde mouse wheel kullanarak ekleyebiliyorsunuz.
npclerde +9 non-exc setler silahlar ve lvl 1-2-3 kanatlar var. başlangıç için çok kullanışlı.
zen bulması kolay, jewel bulması kolay. çoğu trade için jewel of harmony kullanılıyor.en değerli jewel oradaki.
oyuncular gayet yardımsever.özellikle kibarsanız size yardım ediyorlar. ben server a 1-2 hafta önce başladım ve herkesten çok yardım gördüm.
siz de gelmek isterseniz özellikle ilk resetler için yardımcı olurum. Elf im NaNa adında. bir de SM var adı HeLLCaT.
bu server da oynamayı ben çok seviyorum. daha önce bir sürü mu server ı denedim oynayacak güzel bir online oyun arıyordum. şu anda gayet memnunum.
oyunda kurallar güzel takip ediliyor. oyunculara ve gm lere saygı gibi. ayrıca bi kural daha var global post ta sadece ingilizce kullanılıyor.aktif bir forumu var. her hangi bir hata veya haksızlık durumunda forumda bildirdiğinizde hemen ilgileniyorlar. bunun dışında güzel bir paylaşım yeri.

hepinizi bekleriz =)
saygılar..
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000