AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 Sims 2 Nasıl Oynanır?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 13

marsli_cocuk
Üye

İleti 14

İletim - 08/05/2006 :  23:42:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
birhayal tarafından yazılan:

tatı rüzgar verdiğin bilgiler için teşekkürler

sanırım ben poyuna yanlış bir yerden başlamıştım çünkü 3 encere geliyordu bunlardan birini şaciyordum bir şehir istediğin eve giriyodum içinde kaç kişi yaşıyorsa onlar yedirip uyutup okula işe gönderiyordum ama şimdi new game den yeniden başladım senin söylediğin gibi paraya göre ev yapmaya çalışıyorum kapı pencere koltuk falan aldım evi yapmayı becerebilirsem içine girecekler birazdaha kurcalıyayım bakalım iyice öğrenirim heralde şimdilik hoşcakal

arkadaşım sims 2 de new game diye bir şey mi çıktı bizim haberimiz yok veya bizim sims2 mi bozuk 2 yıldır kullanıyom new game diye bişi görmedim

anubiss
Sayfanın En Üstüne Git

Nac Zemnös
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 09/05/2006 :  10:59:08  Bilgileri Göster  Nac Zemnös'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Nac Zemnös için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ya sen bıraksana sims 2 yi valla sims 2 ye o kadar sinirlendimki git 50 milyona orjinalini al sonra oyunun inşaat bölümü çalışmasın olacak işmi yaws

Egosun Yoksa Başın Belada
Sayfanın En Üstüne Git

marsli_cocuk
Üye

İleti 14

İletim - 09/05/2006 :  15:11:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşım sims2 nin orjinalinialdın ve açlışmadı ha biraz yalan gibi kopya oyunlar öyle hata werir sims2 nin orjinalini 50 milyona bulamazsınki zaten amazon da weblebidwe fln 60 ytl ciwarı atıcaksan ölçülü at da yiyelim aama dimi

anubiss
Sayfanın En Üstüne Git

NİLİŞ
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 12/06/2007 :  21:21:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
MERHABA BEN BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM.SİMS 2 OYUNUNU BENDE YOK.AMA 1-2 HAFTA İÇİNDE ALICAM.AMA NASIL OYNACAĞINI RİCA ETSEM ANLATABİLİR MİSİNİZ

NİLAY-__
Sayfanın En Üstüne Git

NİLİŞ
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 16/06/2007 :  20:54:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
BARİİİ KISACA ANLATIN YAAAAAAA

NİLAY-__
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 13 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa