AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 Sims 2 Nasıl Oynanır?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 13

birhayal
Üye

İleti 9

İletim - 20/04/2006 :  17:17:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar ben bu oyunu sims 2 ilk kez oynuyacağım ama sims 2 nasıl oynanır ne yapmak gerek başta evin birini seçtim 4 kişi var ama bunlara nasıl görevler vereceğim hiç bilgim yok kısaca oyunun nasıl oynandığını açıklayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

tatlı rüzgar
Üye

İleti 26

İletim - 20/04/2006 :  17:31:46  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
birhayal tarafından yazılan:

arkadaşlar ben bu oyunu ilk kez oynuyacağım ama naıl oynanır ne yapmak gerek başta evin birini seçtim 4 kişi var ama bunlara nasıl görevler vereceğim hiç bilgim yok kısaca oyunun nasıl oynandığını açıklayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

öncelikle senin onları eve sokman lazım paralarına göre genelde ilk ailenin 20 milyarı olur ona göre bir ev bul onları soktuktan sonra eşya al oda altta yanda var eşya resmi oraya tıkla parana göre eşya al yatak buzdolabı mutfak felan yap önce bunları bir yap sonra tekrar birşey olursa yardım iste

öyle bir tatlı rüzgar geçtiki...
Sayfanın En Üstüne Git

birhayal
Üye

İleti 9

İletim - 20/04/2006 :  23:20:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
tatı rüzgar verdiğin bilgiler için teşekkürler

sanırım ben poyuna yanlış bir yerden başlamıştım çünkü 3 encere geliyordu bunlardan birini şaciyordum bir şehir istediğin eve giriyodum içinde kaç kişi yaşıyorsa onlar yedirip uyutup okula işe gönderiyordum ama şimdi new game den yeniden başladım senin söylediğin gibi paraya göre ev yapmaya çalışıyorum kapı pencere koltuk falan aldım evi yapmayı becerebilirsem içine girecekler birazdaha kurcalıyayım bakalım iyice öğrenirim heralde şimdilik hoşcakal
Sayfanın En Üstüne Git

tatlı rüzgar
Üye

İleti 26

İletim - 21/04/2006 :  13:15:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
birhayal tarafından yazılan:

tatı rüzgar verdiğin bilgiler için teşekkürler

sanırım ben poyuna yanlış bir yerden başlamıştım çünkü 3 encere geliyordu bunlardan birini şaciyordum bir şehir istediğin eve giriyodum içinde kaç kişi yaşıyorsa onlar yedirip uyutup okula işe gönderiyordum ama şimdi new game den yeniden başladım senin söylediğin gibi paraya göre ev yapmaya çalışıyorum kapı pencere koltuk falan aldım evi yapmayı becerebilirsem içine girecekler birazdaha kurcalıyayım bakalım iyice öğrenirim heralde şimdilik hoşcakal

birsey değil ben teşekkür ederim kurcalaya kurcalaya öğrenirsin bende öyle öğrendim bye bye

öyle bir tatlı rüzgar geçtiki...
Sayfanın En Üstüne Git

Sorellina
Üye

Turkey
İleti 164

İletim - 21/04/2006 :  22:34:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Eğer sims oyunu hakkında çoook derin bilgiler öğrenmek istersen bu siteyi ve bu sitedeki bazı forumlarda verilen sims sitelerini araştırman gerekir... İngilizcen 5 ise oyunu çözmen kolay olur.

Ben bülbüle aşık, ama gül değilim. Bülbül güle aşık, ama gül ben değil!
Sayfanın En Üstüne Git

birhayal
Üye

İleti 9

İletim - 22/04/2006 :  16:24:44  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
sorellina dünden beri kurcalıyorum ama bir türlü tam çözemedim sürekli aynı şeyleri yapmak zorunda kalıyorum 4 kişilk bir ailede sürekli yedir banyo yaptır uyut wc ye götür birini uyuturken diğernin enerjisi bitiyor bu saferde onu uyut yani kısır döngü gibi hep aynı şeyler yapmak zorunda kalıyorum ingilizcem çok zayıf ama simsçe sözlük buldum ordan bakıp bişeyler anlamaya çalışıyorum

yalnız bu oyundaki amacı hala anlamış değilim ne yapmamız gerekki bölüm geçelim tabii bölüm geçme diye birşey varsa:)

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 13 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000