AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA: SA Polis Kıyafeti & Polis Üniforması
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

|WOLF|
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 03/03/2006 :  17:40:19  Bilgileri Göster  'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yok öyle değil.askeri bölgeye gidiyom 5 yıldız çıkıyo.bu arada polis kıyafetini veren sevgili cj'yi kilolu istiyo.
Sayfanın En Üstüne Git

arsat
Üye

İleti 192

İletim - 04/03/2006 :  19:01:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
patriot arabası polis merkezinin içinde sanırım polis kıyafetiyle gidip alsam 5 yıldız oluyo mu gene?? oluyosa nasıl alcam??
Sayfanın En Üstüne Git

|WOLF|
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 05/03/2006 :  19:58:30  Bilgileri Göster  'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
gta sa'da 5 yıldız oluyo.(polis kıyafetini giysen bile).zırhlı bir araba al.son gaz askeri bölgeye gir.al patriotu.ama patriotu hemen bin.polisler ateş ederken yarım yamalak çıkıyon ordan.şifre kullanırsan ASNAEB yaz.ama çıktıktan sonra.
Sayfanın En Üstüne Git

arsat
Üye

İleti 192

İletim - 07/03/2006 :  20:55:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
tüh ya bşuboşuna uğraşıyormuşum o kadar barbarayla peki başka bi yerde bulamaz mıyım patriotu Şifre yazmıyorum vice ı şifreli oynadım sürekli aspirine yazıp durdum hiçbirşeyin alnamı kalmadı Bu yüzden şifre kullanmam Neyse peki zırhlı araç nerden bulabilirim???
Sayfanın En Üstüne Git

|WOLF|
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 07/03/2006 :  21:56:22  Bilgileri Göster  'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
zırhlı aracı bi tek askeri bölgede bulabilirsiniz.bide bi şey daha söyliyim herkeze:SAKIN GTA SAN ANDREAS'TA POLİS KIYAFETİ ALMAYIN!!!!!!Bİ İŞE YARAMIYO.manitayla boşuna uğraşmışım ben zaten.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000