AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

dipcik
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 28/01/2010 :  19:37:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
sen yazıyorsun ya yetmezmi birader* milleti yanıltma.kimsenin yemek yediği filan yok sniper elite oyununda.bilmiyorsanda bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma.artı yukarıya bir adres yazdık.burada milletin aradıgı her şey fazlası ile var.sende oyun dvd si istiyorsan gider üye olursun ücretsiz adresine istersin olur biter...hem oyunu bitirmişsin hemde oyunun dosyaları yok nasıl oluyor anlamadım açıkcası...
Sayfanın En Üstüne Git

sniperci hüseyin
Üye

İleti 5

İletim - 02/02/2010 :  12:14:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaş oyunu bitirdim fakat ablamlarım dosyaları sildi. ve ben ne zamandır bulamıyorum .benim kimseyi yanılttığım falan yok oyunu çoktandır oynamadığım için öyle hatırlıyorum o kadar. ha dosyaları çıkarmış ha yemek yemiş hepsini aklımda tutacak halim yok ya . ben cd sini istiyorum dvd sini degil eğer yoksa baştan söyleyebilirsin
Sayfanın En Üstüne Git

bakbi
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 14/07/2010 :  13:16:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
slm arkadşlar ben bugün üye oldum bu oyunda bisorun var anhalter bölümünü oyun yüklerken bilgisayar hata veriyor yani rapor gönder falan diyor bana oyunun tam sürümünü gönderecek bi arkadaş varmı kafayı yiycem oyun yarım kaldı diye şimdiden teşekür ederim
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 14/07/2010 :  14:24:39  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Selamlar. Oyunu oynarken altta, bilgisayarını zorlayacak başka programlar olmamasına dikkat et. Bellek geçici olarak yetmiyor olabilir.

Bunun dışında bir yardımda bulunamayız. Korsan veya kopya oyunlar konusunda oyunsitesi.com olarak yardım sağlamıyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler.
Sayfanın En Üstüne Git

armada_s
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 27/11/2010 :  17:19:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
aranıza yeni katıldım.. oyunla ilgili bi sorunum war arkadaşlar.. sondan bi önceki bölüm sanırım.. 2 kamyon ilerliyoruz, öndeki wuruluyo, bizim kamyon sote bi yerde duruyo sonra.. ben kamyondan iniyorum, daha sonra hiç bi şey kullanamıyorum, ateş edemiyorum, bi tank gezip duruyo ortalıkta onu patlatacam ama tnt kullanamıyorum.. hiç bişeyi kullanmama izin vermiyo.. ne yapmam lazım
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000